Koninklijke Gentse Schaakkring Ruy Lopez
A-Reeks: arbiter: Marc Vanson, Tempo : 40c/2h + 1h QPF
Eindklassement:
N Naam ELO V/M Club Ptn P Res
1 Goormachtigh Johan 2203 M KGSRL Gent 6.0 7
2 Van De Wynkele Rudy 1957 M KGSRL Gent 5.5 7
3 Van De Velde Koen 2153 M Wetteren 3.5 7 1.5
4 Verhaeren Gertjan 2142 M KGSRL Gent 3.5 7 1.0
5 Galle Andre 1995 M Jean Jaurès Gent 3.5 7 0.5
6 Adriaens Peter 1977 M KGSRL Gent 2.5 7
7 Vincent Gwijde 1756 M KGSRL Gent 2.0 7
8 Anderl Christoph 1915 M KGSRL Gent 1.5 7
Ronde 1 04-10-2014
1 Goormachtigh Johan (2203 N) - Anderl Christoph (1915 N) 1-0
2 Verhaeren Gertjan (2142 N) - Van De Velde Koen (2153 N) 0-1
3 Adriaens Peter (1977 N) - Van De Wynkele Rudy (1957 N) 0-1
4 Galle Andre (1995 N) - Vincent Gwijde (1756 N) 1-0
Ronde 2 11-10-2014
1 Anderl Christoph (1915 N) - Vincent Gwijde (1756 N) ½-½
2 Van De Wynkele Rudy (1957 N) - Galle Andre (1995 N) ½-½
3 Van De Velde Koen (2153 N) - Adriaens Peter (1977 N) 1-0
4 Goormachtigh Johan (2203 N) - Verhaeren Gertjan (2142 N) ½-½
Ronde 3 08-11-2014
1 Verhaeren Gertjan (2142 N) - Anderl Christoph (1915 N) 1-0
2 Adriaens Peter (1977 N) - Goormachtigh Johan (2203 N) 0-1
3 Galle Andre (1995 N) - Van De Velde Koen (2153 N) ½-½
4 Vincent Gwijde (1756 N) - Van De Wynkele Rudy (1957 N) 0-1
Ronde 4 06-12-2014
1 Anderl Christoph (1915 N) - Van De Wynkele Rudy (1957 N) 0-1
2 Van De Velde Koen (2153 N) - Vincent Gwijde (1756 N) 0-1
3 Goormachtigh Johan (2203 N) - Galle Andre (1995 N) 1-0
4 Verhaeren Gertjan (2142 N) - Adriaens Peter (1977 N) 0-1
Ronde 5 17-01-2015
1 Adriaens Peter (1977 N) - Anderl Christoph (1915 N) 1-0
2 Galle Andre (1995 N) - Verhaeren Gertjan (2142 N) 0-1
3 Vincent Gwijde (1756 N) - Goormachtigh Johan (2203 N) 0-1
4 Van De Wynkele Rudy (1957 N) - Van De Velde Koen (2153 N) 1-0
Ronde 6 14-02-2015
1 Anderl Christoph (1915 N) - Van De Velde Koen (2153 N) ½-½
2 Goormachtigh Johan (2203 N) - Van De Wynkele Rudy (1957 N) 1-0
3 Verhaeren Gertjan (2142 N) - Vincent Gwijde (1756 N) 1-0
4 Adriaens Peter (1977 N) - Galle Andre (1995 N) 0-1
Ronde 7 07-03-2015
1 Galle Andre (1995 N) - Anderl Christoph (1915 N) ½-½
2 Vincent Gwijde (1756 N) - Adriaens Peter (1977 N) ½-½
3 Van De Wynkele Rudy (1957 N) - Verhaeren Gertjan (2142 N) 1-0
4 Van De Velde Koen (2153 N) - Goormachtigh Johan (2203 N) ½-½
B-Reeks: arbiter: Marc VanSon, Tempo : 40c/2h + 1h QPF
Eindklassement:
N Naam ELO V/M Club Ptn P Res S B
01 Vincent Ayla 1587 V KGSRL Gent 6.5 9
02 Vandaele Viktor 1718 M KGSRL Gent 6.0 9 0.5 24.25
03 Deloof Koen 1691 M KGSRL Gent 6.0 9 0.5 22.75
04 De Corte Ronny 1782 M KGSRL Gent 5.5 9
05 Bauwens Steven 1726 M Artevelde 5.0 9
06 Speybroeck Eric 1714 M KGSRL Gent 4.0 9 1.0
07 Goethals Philipe 1668 M KGSRL Gent 4.0 9 0.0
08 Vanbellingen Patrick 1719 M KGSRL Gent 3.5 8
09 Ninclaus Wouter 1646 M KGSRL Gent 3.0 8
10 Cattoir Harry 1731 M KGSRL Gent 1.5 9
Ronde 1 04-10-2014
1 Vandaele Viktor (1718 N) - Deloof Koen (1691 N) ½-½
2 Goethals Philipe (1668 N) - Vanbellingen Patrick (1719 N) 1-0
3 De Corte Ronny (1782 N) - Vincent Ayla (1587 N) ½-½
4 Ninclaus Wouter (1646 N) - Speybroeck Eric (1714 N) ½-½
5 Cattoir Harry (1731 N) - Bauwens Steven (1726 N) ½-½
Ronde 2 11-10-2014
1 Deloof Koen (1691 N) - Bauwens Steven (1726 N) 1-0
2 Speybroeck Eric (1714 N) - Cattoir Harry (1731 N) 1-0
3 Vincent Ayla (1587 N) - Ninclaus Wouter (1646 N) 1-0
4 Vanbellingen Patrick (1719 N) - De Corte Ronny (1782 N) ½-½
5 Vandaele Viktor (1718 N) - Goethals Philipe (1668 N) 1-0
Ronde 3 08-11-2014
1 Goethals Philipe (1668 N) - Deloof Koen (1691 N) 1-0
2 De Corte Ronny (1782 N) - Vandaele Viktor (1718 N) ½-½
3 Ninclaus Wouter (1646 N) - Vanbellingen Patrick (1719 N) 0-1ff
4 Cattoir Harry (1731 N) - Vincent Ayla (1587 N) 0-1
5 Bauwens Steven (1726 N) - Speybroeck Eric (1714 N) ½-½
Ronde 4 22-11-2014
1 Deloof Koen (1691 N) - Speybroeck Eric (1714 N) 1-0
2 Vincent Ayla (1587 N) - Bauwens Steven (1726 N) 1-0
3 Vanbellingen Patrick (1719 N) - Cattoir Harry (1731 N) 0-1
4 Vandaele Viktor (1718 N) - Ninclaus Wouter (1646 N) ½-½
5 Goethals Philipe (1668 N) - De Corte Ronny (1782 N) 0-1
Ronde 5 06-12-2014
1 De Corte Ronny (1782 N) - Deloof Koen (1691 N) ½-½
2 Ninclaus Wouter (1646 N) - Goethals Philipe (1668 N) ½-½
3 Cattoir Harry (1731 N) - Vandaele Viktor (1718 N) 0-1
4 Bauwens Steven (1726 N) - Vanbellingen Patrick (1719 N) 1-0ff
5 Speybroeck Eric (1714 N) - Vincent Ayla (1587 N) ½-½
Ronde 6 17-01-2015
1 Deloof Koen (1691 N) - Vincent Ayla (1587 N) 0-1
2 Vanbellingen Patrick (1719 N) - Speybroeck Eric (1714 N) 1-0
3 Vandaele Viktor (1718 N) - Bauwens Steven (1726 N) ½-½
4 Goethals Philipe (1668 N) - Cattoir Harry (1731 N) 1-0
5 De Corte Ronny (1782 N) - Ninclaus Wouter (1646 N) 1-0
Ronde 7 14-02-2015
1 Ninclaus Wouter (1646 N) - Deloof Koen (1691 N) 0-1
2 Cattoir Harry (1731 N) - De Corte Ronny (1782 N) 0-1
3 Bauwens Steven (1726 N) - Goethals Philipe (1668 N) 1-0
4 Speybroeck Eric (1714 N) - Vandaele Viktor (1718 N) 0-1
5 Vincent Ayla (1587 N) - Vanbellingen Patrick (1719 N) ½-½
Ronde 8 07-03-2015
1 Deloof Koen (1691 N) - Vanbellingen Patrick (1719 N) 1-0
2 Vandaele Viktor (1718 N) - Vincent Ayla (1587 N) ½-½
3 Goethals Philipe (1668 N) - Speybroeck Eric (1714 N) 0-1
4 De Corte Ronny (1782 N) - Bauwens Steven (1726 N) 0-1
5 Ninclaus Wouter (1646 N) - Cattoir Harry (1731 N) 1-0
Ronde 9 11-04-2015
1 Cattoir Harry (1731 N) - Deloof Koen (1691 N) 0-1
2 Bauwens Steven (1726 N) - Ninclaus Wouter (1646 N) ½-½
3 Speybroeck Eric (1714 N) - De Corte Ronny (1782 N) ½-½
4 Vincent Ayla (1587 N) - Goethals Philipe (1668 N) ½-½
5 Vanbellingen Patrick (1719 N) - Vandaele Viktor (1718 N) ½-½
C-Reeks: arbiter: Marc VanSon, Tempo : 40c/2h + 1h QPF
Eindklassement:
N Naam ELO V/M Club Ptn P Res S B
01 Allegaert Dennis 1667 M KGSRL Gent 7.0 9
02 Meignen Gaetan 1667 M KGSRL Gent 5.5 9 1.0
03 Labrosse Patrick 1477 M KGSRL Gent 5.5 9 0.0
04 Petit Emilien 1567 M KGSRL Gent 5.0 9 1.5
05 De Bruycker Rene 1540 M KGSRL Gent 5.0 9 1.0
06 De Bie Luc 1507 M KGSRL Gent 5.0 9 0.5
07 De Rycke Julien 1644 M Landegem 4.5 9
08 Herremerre Pierre 1514 M KGSRL Gent 3.5 9
09 Ferdinande Pelle 1429 M KGSRL Gent 2.5 9
10 Bleck Alfred 1526 M KGSRL Gent 1.5 9
Ronde 1 04-10-2014
1 Ferdinande Pelle (1429 N) - Labrosse Patrick (1477 N) 1-0
2 De Bruycker Rene (1540 N) - De Bie Luc (1507 N) 1-0
3 De Rycke Julien (1644 N) - Herremerre Pierre (1514 N) ½-½
4 Petit Emilien (1567 N) - Allegaert Dennis (1667 N) 0-1
5 Meignen Gaetan (1667 N) - Bleck Alfred (1526 N) ½-½
Ronde 2 11-10-2014
1 Labrosse Patrick (1477 N) - Bleck Alfred (1526 N) 1-0
2 Allegaert Dennis (1667 N) - Meignen Gaetan (1667 N) 1-0
3 Herremerre Pierre (1514 N) - Petit Emilien (1567 N) 0-1
4 De Bie Luc (1507 N) - De Rycke Julien (1644 N) 1-0
5 Ferdinande Pelle (1429 N) - De Bruycker Rene (1540 N) 0-1
Ronde 3 08-11-2014
1 De Bruycker Rene (1540 N) - Labrosse Patrick (1477 N) 0-1
2 De Rycke Julien (1644 N) - Ferdinande Pelle (1429 N) ½-½
3 Petit Emilien (1567 N) - De Bie Luc (1507 N) ½-½
4 Meignen Gaetan (1667 N) - Herremerre Pierre (1514 N) 1-0
5 Bleck Alfred (1526 N) - Allegaert Dennis (1667 N) 0-1
Ronde 4 22-11-2014
1 Herremerre Pierre (1514 N) - Bleck Alfred (1526 N) 1-0
2 De Bie Luc (1507 N) - Meignen Gaetan (1667 N) 1-0
3 Ferdinande Pelle (1429 N) - Petit Emilien (1567 N) 1-0
4 Labrosse Patrick (1477 N) - Allegaert Dennis (1667 N) 1-0
5 De Bruycker Rene (1540 N) - De Rycke Julien (1644 N) ½-½
Ronde 5 06-12-2014
1 Allegaert Dennis (1667 N) - Herremerre Pierre (1514 N) 1-0
2 De Rycke Julien (1644 N) - Labrosse Patrick (1477 N) ½-½
3 Petit Emilien (1567 N) - De Bruycker Rene (1540 N) 1-0
4 Meignen Gaetan (1667 N) - Ferdinande Pelle (1429 N) 1-0
5 Bleck Alfred (1526 N) - De Bie Luc (1507 N) 0-1
Ronde 6 17-01-2015
1 Labrosse Patrick (1477 N) - Herremerre Pierre (1514 N) 1-0
2 Ferdinande Pelle (1429 N) - Bleck Alfred (1526 N) 0-1
3 De Bruycker Rene (1540 N) - Meignen Gaetan (1667 N) ½-½
4 De Rycke Julien (1644 N) - Petit Emilien (1567 N) 1-0
5 De Bie Luc (1507 N) - Allegaert Dennis (1667 N) 0-1
Ronde 7 14-02-2015
1 Allegaert Dennis (1667 N) - Ferdinande Pelle (1429 N) 1-0
2 Petit Emilien (1567 N) - Labrosse Patrick (1477 N) 1-0
3 Meignen Gaetan (1667 N) - De Rycke Julien (1644 N) 1-0
4 Bleck Alfred (1526 N) - De Bruycker Rene (1540 N) 0-1
5 Herremerre Pierre (1514 N) - De Bie Luc (1507 N) ½-½
Ronde 8 07-03-2015
1 Labrosse Patrick (1477 N) - De Bie Luc (1507 N) 1-0
2 Ferdinande Pelle (1429 N) - Herremerre Pierre (1514 N) 0-1
3 De Rycke Julien (1644 N) - Bleck Alfred (1526 N) 1-0
4 Petit Emilien (1567 N) - Meignen Gaetan (1667 N) ½-½
5 De Bruycker Rene (1540 N) - Allegaert Dennis (1667 N) ½-½
Ronde 9 11-04-2015
1 Meignen Gaetan (1667 N) - Labrosse Patrick (1477 N) 1-0
2 Bleck Alfred (1526 N) - Petit Emilien (1567 N) 0-1
3 Allegaert Dennis (1667 N) - De Rycke Julien (1644 N) ½-½
4 Herremerre Pierre (1514 N) - De Bruycker Rene (1540 N) ½-½
5 De Bie Luc (1507 N) - Ferdinande Pelle (1429 N) 1-0
D-Reeks: arbiter: Marc VanSon, Tempo : 40c/2h + 1h QPF
Eindklassement:
N Naam ELO V/M Club Ptn P Res S B
01 Lauwereys Lee 1272 M KGSRL Gent 7.5 9
02 Cornelis Werner 1448 M KGSRL Gent 6.5 9
03 Traest Philip 1433 M KGSRL Gent 5.5 9 0.5 20.50
04 Burgdorffer Anton 1331 M KGSRL Gent 5.5 9 0.5 20.25
05 Ollevier Ivan 1356 M KGSRL Gent 5.0 9 1.0
06 Cremers Jonathan 1342 M KGSRL Gent 5.0 8 0.0
07 Calcoen Iliander 1316 M KGSRL Gent 4.5 9
08 Knockaert Tom 1476 M KGSRL Gent 4.0 9
09 Klijsen Yvonne 1288 V KGSRL Gent 1.5 9
10 De Meye Jozef 1366 M KGSRL Gent 0.0 2
Jozef De Meye geeft algemeen forfait in de D-Reeks, zijn uitslagen vervallen.
Ronde 1 04-10-2014
1 Knockaert Tom (1476 N) - De Meye Jozef (1366 N) 1-0ff
2 Cornelis Werner (1448 N) - Calcoen Iliander (1316 N) 1-0
3 Cremers Jonathan (1342 N) - Traest Philip (1433 N) 0-1
4 Ollevier Ivan (1356 N) - Klijsen Yvonne (1288 N) 1-0
5 Lauwereys Lee (1272 N) - Burgdorffer Anton (1331 N) ½-½
Ronde 2 11-10-2014
1 De Meye Jozef (1366 N) - Burgdorffer Anton (1331 N) 0-1ff
2 Klijsen Yvonne (1288 N) - Lauwereys Lee (1272 N) 0-1
3 Traest Philip (1433 N) - Ollevier Ivan (1356 N) ½-½
4 Calcoen Iliander (1316 N) - Cremers Jonathan (1342 N) 0-1
5 Knockaert Tom (1476 N) - Cornelis Werner (1448 N) 0-1
Ronde 3 08-11-2014
1 Cornelis Werner (1448 N) - De Meye Jozef (1366 N) 1-0
2 Cremers Jonathan (1342 N) - Knockaert Tom (1476 N) 0-1
3 Ollevier Ivan (1356 N) - Calcoen Iliander (1316 N) 0-1
4 Lauwereys Lee (1272 N) - Traest Philip (1433 N) 1-0
5 Burgdorffer Anton (1331 N) - Klijsen Yvonne (1288 N) 1-0
Ronde 4 22-11-2014
1 De Meye Jozef (1366 N) - Klijsen Yvonne (1288 N) 0-1ff
2 Traest Philip (1433 N) - Burgdorffer Anton (1331 N) ½-½
3 Calcoen Iliander (1316 N) - Lauwereys Lee (1272 N) 0-1
4 Knockaert Tom (1476 N) - Ollevier Ivan (1356 N) 0-1
5 Cornelis Werner (1448 N) - Cremers Jonathan (1342 N) 0-1
Ronde 5 06-12-2014
1 Cremers Jonathan (1342 N) - De Meye Jozef (1366 N) 1-0
2 Ollevier Ivan (1356 N) - Cornelis Werner (1448 N) 0-1
3 Lauwereys Lee (1272 N) - Knockaert Tom (1476 N) 0-1
4 Burgdorffer Anton (1331 N) - Calcoen Iliander (1316 N) ½-½
5 Klijsen Yvonne (1288 N) - Traest Philip (1433 N) ½-½
Ronde 6 17-01-2015
1 De Meye Jozef (1366 N) - Traest Philip (1433 N) 0-1ff
2 Calcoen Iliander (1316 N) - Klijsen Yvonne (1288 N) 1-0
3 Knockaert Tom (1476 N) - Burgdorffer Anton (1331 N) 0-1
4 Cornelis Werner (1448 N) - Lauwereys Lee (1272 N) 0-1
5 Cremers Jonathan (1342 N) - Ollevier Ivan (1356 N) 0-1ff
Ronde 7 14-02-2015
1 Ollevier Ivan (1356 N) - De Meye Jozef (1366 N) 1-0ff
2 Lauwereys Lee (1272 N) - Cremers Jonathan (1342 N) 1-0
3 Burgdorffer Anton (1331 N) - Cornelis Werner (1448 N) ½-½
4 Klijsen Yvonne (1288 N) - Knockaert Tom (1476 N) 0-1
5 Traest Philip (1433 N) - Calcoen Iliander (1316 N) 1-0
Ronde 8 07-03-2015
1 De Meye Jozef (1366 N) - Calcoen Iliander (1316 N) 0-1ff
2 Knockaert Tom (1476 N) - Traest Philip (1433 N) 0-1
3 Cornelis Werner (1448 N) - Klijsen Yvonne (1288 N) 1-0
4 Cremers Jonathan (1342 N) - Burgdorffer Anton (1331 N) 1-0
5 Ollevier Ivan (1356 N) - Lauwereys Lee (1272 N) 0-1
Ronde 9 11-04-2015
1 Lauwereys Lee (1272 N) - De Meye Jozef (1366 N) 1-0ff
2 Burgdorffer Anton (1331 N) - Ollevier Ivan (1356 N) ½-½
3 Klijsen Yvonne (1288 N) - Cremers Jonathan (1342 N) 0-1
4 Traest Philip (1433 N) - Cornelis Werner (1448 N) 0-1
5 Calcoen Iliander (1316 N) - Knockaert Tom (1476 N) 1-0
E-Reeks: arbiter: Marc VanSon, Tempo : 40c/2h + 1h QPF
Eindklassement:
N Naam ELO V/M Club Ptn P Res M B
01 Vanduyfhuys Igor 0 M KGSRL Gent 8.0 9
02 Lameire Hans 1252 M KGSRL Gent 7.0 9 1.0
03 Vanduyfhuys Daria 0 V KGSRL Gent 7.0 9 0.0
04 De Fre Hannes 0 M KGSRL Gent 6.5 9 1.0
05 Vanduyfhuys Ilja 0 M KGSRL Gent 6.5 9 0.0
06 Lippens Leon 1264 M KGSRL Gent 5.5 9 --- 22.5
07 Traest Alexander 0 M KGSRL Gent 5.5 9 --- 22.5
08 Maebe Sabine 0 V KGSRL Gent 5.0 9 --- 26.5
09 Pannecoucke Marc 1200 M KGSRL Gent 5.0 9 --- 23.5
10 Vincent Albert 1156 M KGSRL Gent 5.0 9 --- 23.5
11 De Reese Elias 0 M KGSRL Gent 5.0 9 --- 23.5
12 Roels Robert 1182 M KGSRL Gent 5.0 9 --- 20.0
13 Sleypen Maxim 0 M KGSRL Gent 4.5 8 --- 21.5
14 Wilmsen Thibault 0 M KGSRL Gent 4.5 8 --- 20.0
15 De Cuyper Thomas 1071 M KGSRL Gent 4.0 7 --- 26.0
16 De Smet Ciaran 0 M KGSRL Gent 4.0 9 --- 21.5
17 Vanson Jolien 0 V KGSRL Gent 4.0 9 --- 20.5
18 Vanhoucke Kobe 0 M KGSRL Gent 4.0 9 --- 19.0
19 Lauwereys Luc 0 M KGSRL Gent 4.0 9 --- 18.5
20 Everaert Guy 1150 M KGSRL Gent 4.0 9 --- 17.5
21 De Langhe Kobe 0 M KGSRL Gent 3.5 7 --- 22.5
22 F De Vleeschouwer Erik 1193 M KGSRL Gent 3.5 6 --- 22.0
23 Viste Emile 1241 M KGSRL Gent 3.0 8
24 De Cuyper Julie 0 V KGSRL Gent 2.5 9
25 F Marchand Ludovic 0 M KGSRL Gent 2.0 3
26 Cornelis Jef 0 M KGSRL Gent 1.5 8
27 F Bouckaert Arne 0 M Wachtebeke 1.0 3
A = Afwezig
F = Forfait
Erik De Vleeschouwer wordt met 2 forfaits uit toernooi genomen
Ronde 1 04-10-2014
01 Lippens Leon (1264 N) - De Fre Hannes ( 0 ) 0-1
02 Sleypen Maxim ( 0 ) - Lameire Hans (1252 N) 0-1
03 Viste Emile (1241 N) - Vanhoucke Kobe ( 0 ) 1-0
04 Traest Alexander ( 0 ) - Pannecoucke Marc (1200 N) 0-1
05 De Vleeschouwer Erik (1193 N) - Vanduyfhuys Daria ( 0 ) 0-1
06 De Smet Ciaran ( 0 ) - Roels Robert (1182 N) ½-½
07 Vincent Albert (1156 N) - Maebe Sabine ( 0 ) 1-0
08 Wilmsen Thibault ( 0 ) - Everaert Guy (1150 N) 1-0
09 De Cuyper Thomas (1071 N) - Vanduyfhuys Igor ( 0 ) 0-1
10 Vanson Jolien ( 0 ) - Marchand Ludovic ( 0 ) 0-1
11 Cornelis Jef ( 0 ) - De Cuyper Julie ( 0 ) 0-1
12 Vanduyfhuys Ilja ( 0 ) - Lauwereys Luc ( 0 ) 1-0
13 De Langhe Kobe ( 0 ) - De Reese Elias ( 0 ) 0-1
Bouckaert Arne ( 0 ) - Forfait
Ronde 2 11-10-2014
01 Pannecoucke Marc (1200 N) - Vanduyfhuys Daria ( 0 ) 1-0
02 De Cuyper Julie ( 0 ) - Vincent Albert (1156 N) 0-1
03 Marchand Ludovic ( 0 ) - Wilmsen Thibault ( 0 ) 1-0
04 De Fre Hannes ( 0 ) - Vanduyfhuys Ilja ( 0 ) 1-0
05 Roels Robert (1182 N) - Viste Emile (1241 N) 0-1
06 Vanduyfhuys Igor ( 0 ) - De Smet Ciaran ( 0 ) 1-0
07 Lameire Hans (1252 N) - Vanhoucke Kobe ( 0 ) 1-0
08 De Reese Elias ( 0 ) - De Cuyper Thomas (1071 N) 0-1
09 De Langhe Kobe ( 0 ) - Lippens Leon (1264 N) 1-0
10 Sleypen Maxim ( 0 ) - De Vleeschouwer Erik (1193 N) 0-1
11 Everaert Guy (1150 N) - Traest Alexander ( 0 ) 0-1
12 Maebe Sabine ( 0 ) - Cornelis Jef ( 0 ) 1-0
13 Lauwereys Luc ( 0 ) - Vanson Jolien ( 0 ) 0-1
14 Bouckaert Arne ( 0 ) - 1 bye
Ronde 3 08-11-2014
01 Marchand Ludovic ( 0 ) - Lameire Hans (1252 N) 0-1
02 De Fre Hannes ( 0 ) - Pannecoucke Marc (1200 N) ½-½
03 Vincent Albert (1156 N) - Vanduyfhuys Igor ( 0 ) 0-1
04 Viste Emile (1241 N) - De Vleeschouwer Erik (1193 N) ½-½
05 De Cuyper Thomas (1071 N) - Wilmsen Thibault ( 0 ) 1-0
06 Vanson Jolien ( 0 ) - De Langhe Kobe ( 0 ) 0-1
07 Traest Alexander ( 0 ) - De Reese Elias ( 0 ) 0-1
08 Vanduyfhuys Daria ( 0 ) - Bouckaert Arne ( 0 ) 1-0
09 Vanduyfhuys Ilja ( 0 ) - Maebe Sabine ( 0 ) 0-1
10 Vanhoucke Kobe ( 0 ) - De Cuyper Julie ( 0 ) 1-0
11 Lippens Leon (1264 N) - Roels Robert (1182 N) 1-0
12 De Smet Ciaran ( 0 ) - Everaert Guy (1150 N) 1-0
13 Cornelis Jef ( 0 ) - Lauwereys Luc ( 0 ) ½-½
14 Sleypen Maxim ( 0 ) - 1 bye
Ronde 4 22-11-2014
01 Lameire Hans (1252 N) - Vanduyfhuys Igor ( 0 ) 0-1
02 Vanduyfhuys Daria ( 0 ) - Viste Emile (1241 N) 1-0
03 Pannecoucke Marc (1200 N) - Vincent Albert (1156 N) 0-1
04 Vanhoucke Kobe ( 0 ) - De Fre Hannes ( 0 ) 0-1
05 Maebe Sabine ( 0 ) - De Cuyper Thomas (1071 N) 1-0
06 De Reese Elias ( 0 ) - Marchand Ludovic ( 0 ) 1-0ff
07 De Langhe Kobe ( 0 ) - De Smet Ciaran ( 0 ) 1-0
08 De Vleeschouwer Erik (1193 N) - Vanson Jolien ( 0 ) 1-0
09 Wilmsen Thibault ( 0 ) - Lippens Leon (1264 N) 0-1ff
10 De Cuyper Julie ( 0 ) - Sleypen Maxim ( 0 ) 0-1
11 Bouckaert Arne ( 0 ) - Traest Alexander ( 0 ) 0-1ff
12 Cornelis Jef ( 0 ) - Vanduyfhuys Ilja ( 0 ) 0-1
13 Roels Robert (1182 N) - Lauwereys Luc ( 0 ) ½-½
14 Everaert Guy (1150 N) - 1 bye
Ronde 5 06-12-2014
01 Vanduyfhuys Igor ( 0 ) - De Fre Hannes ( 0 ) 1-0
02 De Reese Elias ( 0 ) - Lameire Hans (1252 N) 0-1
03 Vincent Albert (1156 N) - De Langhe Kobe ( 0 ) 1-0ff
04 Viste Emile (1241 N) - Maebe Sabine ( 0 ) 0-1
05 De Cuyper Thomas (1071 N) - Vanduyfhuys Daria ( 0 ) 0-1ff
06 De Vleeschouwer Erik (1193 N) - Pannecoucke Marc (1200 N) 0-1ff
07 Vanduyfhuys Ilja ( 0 ) - Traest Alexander ( 0 ) ½-½
08 De Smet Ciaran ( 0 ) - Sleypen Maxim ( 0 ) 1-0
09 Vanson Jolien ( 0 ) - Lippens Leon (1264 N) 0-1
10 De Cuyper Julie ( 0 ) - Marchand Ludovic ( 0 ) 1-0ff
11 Wilmsen Thibault ( 0 ) - Roels Robert (1182 N) 0-1
12 Everaert Guy (1150 N) - Vanhoucke Kobe ( 0 ) 0-1
13 Lauwereys Luc ( 0 ) - Bouckaert Arne ( 0 ) 1-0
14 Cornelis Jef ( 0 ) - 1 bye
Ronde 6 17-01-2015
01 Vanduyfhuys Igor ( 0 ) - De Langhe Kobe ( 0 ) 1-0ff
02 De Fre Hannes ( 0 ) - Vincent Albert (1156 N) 1-0
03 Maebe Sabine ( 0 ) - Pannecoucke Marc (1200 N) 1-0
04 Lameire Hans (1252 N) - De Cuyper Thomas (1071 N) 1-0
05 Vanduyfhuys Daria ( 0 ) - De Cuyper Julie ( 0 ) 1-0
06 Lippens Leon (1264 N) - De Reese Elias ( 0 ) 1-0
07 Traest Alexander ( 0 ) - Viste Emile (1241 N) 1-0
08 De Vleeschouwer Erik (1193 N) - De Smet Ciaran ( 0 ) 0-1
09 Marchand Ludovic ( 0 ) - Vanduyfhuys Ilja ( 0 ) 0-1ff
10 Sleypen Maxim ( 0 ) - Cornelis Jef ( 0 ) 1-0
11 Lauwereys Luc ( 0 ) - Wilmsen Thibault ( 0 ) ½-½
12 Vanhoucke Kobe ( 0 ) - Vanson Jolien ( 0 ) 1-0
13 Bouckaert Arne ( 0 ) - Everaert Guy (1150 N) 0-1ff
14 Roels Robert (1182 N) - 1 bye
Ronde 7 14-02-2015
01 Vanduyfhuys Igor ( 0 ) - Vanduyfhuys Daria ( 0 ) 0-1
02 Maebe Sabine ( 0 ) - Lameire Hans (1252 N) 0-1
03 De Cuyper Thomas (1071 N) - De Fre Hannes ( 0 ) 1-0
04 Vincent Albert (1156 N) - Lippens Leon (1264 N) 1-0
05 De Smet Ciaran ( 0 ) - Traest Alexander ( 0 ) 0-1
06 Pannecoucke Marc (1200 N) - De Langhe Kobe ( 0 ) ½-½
07 Viste Emile (1241 N) - Vanduyfhuys Ilja ( 0 ) 0-1
08 Roels Robert (1182 N) - Sleypen Maxim ( 0 ) 0-1
09 De Reese Elias ( 0 ) - Vanhoucke Kobe ( 0 ) 1-0
10 De Cuyper Julie ( 0 ) - Lauwereys Luc ( 0 ) ½-½
11 Wilmsen Thibault ( 0 ) - De Vleeschouwer Erik (1193 N) 1-0ff
12 Everaert Guy (1150 N) - Cornelis Jef ( 0 ) 1-0
13 Vanson Jolien ( 0 ) - 1 bye
Bouckaert Arne ( 0 ) - Forfait
Marchand Ludovic ( 0 ) - Forfait
Ronde 8 07-03-2015
01 Vanduyfhuys Daria ( 0 ) - Maebe Sabine ( 0 ) 1-0
02 De Fre Hannes ( 0 ) - Lameire Hans (1252 N) 1-0
03 De Langhe Kobe ( 0 ) - Vanduyfhuys Igor ( 0 ) 0-1
04 Traest Alexander ( 0 ) - Vincent Albert (1156 N) 1-0
05 Vanduyfhuys Ilja ( 0 ) - De Reese Elias ( 0 ) 1-0
06 Lippens Leon (1264 N) - Pannecoucke Marc (1200 N) ½-½
07 Sleypen Maxim ( 0 ) - Viste Emile (1241 N) 0-0ff
08 Lauwereys Luc ( 0 ) - De Smet Ciaran ( 0 ) ½-½
09 Roels Robert (1182 N) - Everaert Guy (1150 N) 1-0
10 De Cuyper Julie ( 0 ) - De Cuyper Thomas (1071 N) 0-1
11 Vanhoucke Kobe ( 0 ) - Wilmsen Thibault ( 0 ) 0-1
12 Cornelis Jef ( 0 ) - Vanson Jolien ( 0 ) 0-1
13 De Vleeschouwer Erik (1193 N) - 1 bye
Bouckaert Arne ( 0 ) - Forfait
Marchand Ludovic ( 0 ) - Forfait
Ronde 9 11-04-2015
01 Lameire Hans (1252 N) - Vanduyfhuys Daria ( 0 ) 1-0
02 Vanduyfhuys Igor ( 0 ) - Traest Alexander ( 0 ) 1-0
03 Maebe Sabine ( 0 ) - De Fre Hannes ( 0 ) 0-1
04 De Langhe Kobe ( 0 ) - Vanduyfhuys Ilja ( 0 ) 0-1
05 Pannecoucke Marc (1200 N) - Sleypen Maxim ( 0 ) ½-½
06 De Cuyper Thomas (1071 N) - Lippens Leon (1264 N) 0-1ff
07 De Reese Elias ( 0 ) - Vincent Albert (1156 N) 1-0
08 Viste Emile (1241 N) - Lauwereys Luc ( 0 ) ½-½
09 De Vleeschouwer Erik (1193 N) - Roels Robert (1182 N) 0-1ff
10 Vanson Jolien ( 0 ) - De Smet Ciaran ( 0 ) 1-0
11 Wilmsen Thibault ( 0 ) - Cornelis Jef ( 0 ) 1-0ff
12 Everaert Guy (1150 N) - De Cuyper Julie ( 0 ) 1-0
13 Vanhoucke Kobe ( 0 ) - 1 bye
Bouckaert Arne ( 0 ) - Forfait
Marchand Ludovic ( 0 ) - Forfait