Klassement:
N Naam ELO V/M Club Ptn P
01 Speybroeck Eric 1726 M KGSRL Gent 8.5 11 1850 1.0
02 Deloof Koen 1677 M KGSRL Gent 8.5 11 1844 0.0
03 Luderer Steven 1734 M KGSRL Gent 8.0 10 1868
04 Cattoir Harry 1666 M KGSRL Gent 6.5 11 1691 1.0
05 Baeten Yves 1706 M KGSRL Gent 6.5 11 1641 0.0
06 Vanduyfhuys Igor 1537 M KGSRL Gent 6.0 11 1661
07 De Graef Marc 1808 M KGSRL Gent 5.0 11 1542
08 Vandaele Viktor 1707 M KGSRL Gent 4.0 5 1924 2.0 4
09 Ninclaus Wouter 1661 M KGSRL Gent 4.0 11 1463 2.0 1
10 Robbe Guus 1632 M KGSRL Gent 4.0 7 1687 1.0 1
11 Vanbellingen Patrick 1665 M KGSRL Gent 4.0 11 1471 1.0 0
12 Bye 0 M 0.0 0 0
Ronde 1 08-10-2016
1 Speybroeck Eric (1726 N) - Baeten Yves (1706 N) 1-0
2 Luderer Steven (1734 N) - Robbe Guus (1632 N) ½-½
3 Ninclaus Wouter (1661 N) - Cattoir Harry (1666 N) 0-1
4 Vandaele Viktor (1707 N) - Bye ( 0 ) 0-0ff
5 De Graef Marc (1808 N) - Vanbellingen Patrick (1665 N) 1-0
6 Vanduyfhuys Igor (1537 N) - Deloof Koen (1677 N) 0-1
Ronde 2 22-10-2016
1 Baeten Yves (1706 N) - Bye ( 0 ) 1-0ff
2 Vanbellingen Patrick (1665 N) - Vanduyfhuys Igor (1537 N) ½-½
3 Cattoir Harry (1666 N) - De Graef Marc (1808 N) 0-1
4 Deloof Koen (1677 N) - Vandaele Viktor (1707 N) 0-1
5 Robbe Guus (1632 N) - Ninclaus Wouter (1661 N) 1-0
6 Speybroeck Eric (1726 N) - Luderer Steven (1734 N) ½-½
Ronde 3 12-11-2016
1 Luderer Steven (1734 N) - Baeten Yves (1706 N) 1-0
2 Ninclaus Wouter (1661 N) - Speybroeck Eric (1726 N) 0-1
3 De Graef Marc (1808 N) - Robbe Guus (1632 N) ½-½
4 Vandaele Viktor (1707 N) - Vanbellingen Patrick (1665 N) 1-0
5 Vanduyfhuys Igor (1537 N) - Cattoir Harry (1666 N) 0-1
6 Bye ( 0 ) - Deloof Koen (1677 N) 0-1ff
Ronde 4 19-11-2016
1 Baeten Yves (1706 N) - Deloof Koen (1677 N) 0-1
2 Vanbellingen Patrick (1665 N) - Bye ( 0 ) 1-0ff
3 Robbe Guus (1632 N) - Vanduyfhuys Igor (1537 N) ½-½
4 Speybroeck Eric (1726 N) - De Graef Marc (1808 N) 1-0
5 Cattoir Harry (1666 N) - Vandaele Viktor (1707 N) 0-1
6 Luderer Steven (1734 N) - Ninclaus Wouter (1661 N) ½-½
Ronde 5 10-12-2016
1 Ninclaus Wouter (1661 N) - Baeten Yves (1706 N) 0-1
2 Vandaele Viktor (1707 N) - Robbe Guus (1632 N) 1-0
3 De Graef Marc (1808 N) - Luderer Steven (1734 N) 0-1
4 Vanduyfhuys Igor (1537 N) - Speybroeck Eric (1726 N) ½-½
5 Bye ( 0 ) - Cattoir Harry (1666 N) 0-1ff
6 Deloof Koen (1677 N) - Vanbellingen Patrick (1665 N) 1-0
Ronde 6 14-01-2017
1 Baeten Yves (1706 N) - Vanbellingen Patrick (1665 N) ½-½
2 Cattoir Harry (1666 N) - Deloof Koen (1677 N) 0-1
3 Robbe Guus (1632 N) - Bye ( 0 ) 1-0ff
4 Luderer Steven (1734 N) - Vanduyfhuys Igor (1537 N) ½-½
5 Speybroeck Eric (1726 N) - Vandaele Viktor (1707 N) 1-0
6 Ninclaus Wouter (1661 N) - De Graef Marc (1808 N) ½-½
Ronde 7 04-02-2017
1 Vandaele Viktor (1707 N) - Luderer Steven (1734 N) 0-1ff
2 De Graef Marc (1808 N) - Baeten Yves (1706 N) 0-1
3 Vanduyfhuys Igor (1537 N) - Ninclaus Wouter (1661 N) 1-0
4 Bye ( 0 ) - Speybroeck Eric (1726 N) 0-1ff
5 Deloof Koen (1677 N) - Robbe Guus (1632 N) ½-½
6 Vanbellingen Patrick (1665 N) - Cattoir Harry (1666 N) ½-½
Ronde 8 25-02-2017
1 Baeten Yves (1706 N) - Cattoir Harry (1666 N) 0-1
2 Robbe Guus (1632 N) - Vanbellingen Patrick (1665 N) 0-1ff
3 Speybroeck Eric (1726 N) - Deloof Koen (1677 N) 1-0
4 Luderer Steven (1734 N) - Bye ( 0 ) 1-0ff
5 De Graef Marc (1808 N) - Vanduyfhuys Igor (1537 N) 0-1
6 Ninclaus Wouter (1661 N) - Vandaele Viktor (1707 N) 1-0ff
Ronde 9 18-03-2017
1 Vandaele Viktor (1707 N) - De Graef Marc (1808 N) 0-1ff
2 Vanduyfhuys Igor (1537 N) - Baeten Yves (1706 N) 0-1
3 Bye ( 0 ) - Ninclaus Wouter (1661 N) 0-1ff
4 Deloof Koen (1677 N) - Luderer Steven (1734 N) 1-0ff
5 Vanbellingen Patrick (1665 N) - Speybroeck Eric (1726 N) ½-½
6 Cattoir Harry (1666 N) - Robbe Guus (1632 N) 1-0ff
Ronde 10 01-04-2017
1 Baeten Yves (1706 N) - Robbe Guus (1632 N) 1-0ff
2 Speybroeck Eric (1726 N) - Cattoir Harry (1666 N) 0-1
3 Luderer Steven (1734 N) - Vanbellingen Patrick (1665 N) 1-0
4 Ninclaus Wouter (1661 N) - Deloof Koen (1677 N) 0-1
5 De Graef Marc (1808 N) - Bye ( 0 ) 1-0ff
6 Vanduyfhuys Igor (1537 N) - Vandaele Viktor (1707 N) 1-0ff
Ronde 11 29-04-2017
1 Vandaele Viktor (1707 N) - Baeten Yves (1706 N) 0-1ff
2 Bye ( 0 ) - Vanduyfhuys Igor (1537 N) 0-1ff
3 Deloof Koen (1677 N) - De Graef Marc (1808 N) 1-0
4 Vanbellingen Patrick (1665 N) - Ninclaus Wouter (1661 N) 0-1
5 Cattoir Harry (1666 N) - Luderer Steven (1734 N) 0-1
6 Robbe Guus (1632 N) - Speybroeck Eric (1726 N) 0-1ff
25/10/16: Gaetan Meignen geeft algemeen forfait.
20/03/17: Viktor Vandaele wordt wegens 2 forfaits uit het toernooi genomen.
08/04/17: Guus Robbe geeft algemeen forfait.