Klassement:
N Naam ELO V/M Club Ptn P
01 De Caluwe Gerard 1150 M KGSRL Gent 9.0 11
02 Van Volsem Merlijn 0 M KGSRL Gent 8.0 11
03 Pynket Seppe 0 M KGSRL Gent 8.0 11
04 Pouleyn Floris 0 M KGSRL Gent 7.0 11
05 Sypré Sabine 0 V KGSRL Gent 7.0 11
06 Coppens Nico 1039 M KGSRL Gent 5.5 11
07 Vanduyfhuys Ilja 1150 M KGSRL Gent 5.5 10
08 Pynket Jos 0 M KGSRL Gent 5.0 11
09 Vanson Jolien 1012 V KGSRL Gent 5.0 10
10 Van Parys Dago 0 M KGSRL Gent 5.0 11
11 F Meert Tristan 0 M KGSRL Gent 4.5 5
12 Vanson Lotte 929 V KGSRL Gent 4.0 10
13 Lootens Talin 0 M KGSRL Gent 3.0 9
14 F Karaça Talha 0 M KGSRL Gent 3.0 6
15 Turksoy Enes 0 M KGSRL Gent 2.5 8
16 F Smet Eric 0 M KGSRL Gent 1.0 4
17 F Bekaert Jonas 0 M KGSRL Gent 1.0 1
A = Afwezig
F = Forfait
Ronde 1 14-10-2017
1 Vanduyfhuys Ilja (1150 N) - Smet Eric ( 0 ) 1-0
2 Turksoy Enes ( 0 ) - De Caluwe Gerard (1150 N) 0-1ff
3 Coppens Nico (1039 N) - Pouleyn Floris ( 0 ) 0-1
4 Pynket Seppe ( 0 ) - Vanson Jolien (1012 N) 1-0
5 Vanson Lotte ( 929 N) - Van Volsem Merlijn ( 0 ) 0-1
6 Sypré Sabine ( 0 ) - Karaça Talha ( 0 ) 1-0
7 Meert Tristan ( 0 ) - Lootens Talin ( 0 ) 1-0
8 Van Parys Dago ( 0 ) - Pynket Jos ( 0 ) 0-1
9 Bekaert Jonas ( 0 ) - 1 bye
Ronde 2 28-10-2017
1 Pouleyn Floris ( 0 ) - Vanduyfhuys Ilja (1150 N) 0-1
2 Bekaert Jonas ( 0 ) - De Caluwe Gerard (1150 N) 0-1ff
3 Van Volsem Merlijn ( 0 ) - Pynket Seppe ( 0 ) 1-0
4 Pynket Jos ( 0 ) - Sypré Sabine ( 0 ) 1-0
5 Vanson Jolien (1012 N) - Meert Tristan ( 0 ) 1-0ff
6 Smet Eric ( 0 ) - Coppens Nico (1039 N) 0-1
7 Turksoy Enes ( 0 ) - Vanson Lotte ( 929 N) 0-1
8 Lootens Talin ( 0 ) - Van Parys Dago ( 0 ) 1-0
9 Karaça Talha ( 0 ) - 1 bye
Ronde 3 11-11-2017
1 De Caluwe Gerard (1150 N) - Van Volsem Merlijn ( 0 ) 1-0
2 Vanduyfhuys Ilja (1150 N) - Bekaert Jonas ( 0 ) 1-0ff
3 Pynket Seppe ( 0 ) - Pynket Jos ( 0 ) 1-0
4 Coppens Nico (1039 N) - Lootens Talin ( 0 ) 0-1
5 Vanson Jolien (1012 N) - Sypré Sabine ( 0 ) 0-1
6 Vanson Lotte ( 929 N) - Pouleyn Floris ( 0 ) 1-0
7 Karaça Talha ( 0 ) - Meert Tristan ( 0 ) 0-1ff
8 Van Parys Dago ( 0 ) - Turksoy Enes ( 0 ) 0-1
9 Smet Eric ( 0 ) - 1 bye
Ronde 4 25-11-2017
1 Vanduyfhuys Ilja (1150 N) - De Caluwe Gerard (1150 N) 0-1
2 Pynket Jos ( 0 ) - Vanson Lotte ( 929 N) 0-1
3 Van Volsem Merlijn ( 0 ) - Meert Tristan ( 0 ) 0-1
4 Lootens Talin ( 0 ) - Pynket Seppe ( 0 ) 0-1
5 Sypré Sabine ( 0 ) - Coppens Nico (1039 N) 1-0
6 Pouleyn Floris ( 0 ) - Vanson Jolien (1012 N) 0-1
7 Karaça Talha ( 0 ) - Turksoy Enes ( 0 ) 1-0
8 Smet Eric ( 0 ) - Van Parys Dago ( 0 ) 0-1
Bekaert Jonas ( 0 ) - Forfait
Ronde 5 09-12-2017
1 Vanson Jolien (1012 N) - De Caluwe Gerard (1150 N) 0-1
2 Meert Tristan ( 0 ) - Vanduyfhuys Ilja (1150 N) ½-½
3 Vanson Lotte ( 929 N) - Sypré Sabine ( 0 ) 0-1
4 Turksoy Enes ( 0 ) - Pynket Seppe ( 0 ) 0-1
5 Pynket Jos ( 0 ) - Lootens Talin ( 0 ) 1-0
6 Coppens Nico (1039 N) - Van Volsem Merlijn ( 0 ) 0-1
7 Karaça Talha ( 0 ) - Smet Eric ( 0 ) 1-0ff
8 Van Parys Dago ( 0 ) - Pouleyn Floris ( 0 ) 0-1
Bekaert Jonas ( 0 ) - Forfait
Ronde 6 13-01-2018
1 De Caluwe Gerard (1150 N) - Vanson Lotte ( 929 N) 1-0
2 Pynket Seppe ( 0 ) - Meert Tristan ( 0 ) 0-1
3 Sypré Sabine ( 0 ) - Vanduyfhuys Ilja (1150 N) 1-0
4 Van Volsem Merlijn ( 0 ) - Pynket Jos ( 0 ) 1-0
5 Karaça Talha ( 0 ) - Vanson Jolien (1012 N) 0-1
6 Lootens Talin ( 0 ) - Pouleyn Floris ( 0 ) 0-1
7 Van Parys Dago ( 0 ) - Coppens Nico (1039 N) 0-1
8 Turksoy Enes ( 0 ) - Smet Eric ( 0 ) 1-0ff
Bekaert Jonas ( 0 ) - Forfait
Ronde 7 10-02-2018
1 Meert Tristan ( 0 ) - De Caluwe Gerard (1150 N) 0-1ff
2 Sypré Sabine ( 0 ) - Van Volsem Merlijn ( 0 ) 0-1
3 Vanduyfhuys Ilja (1150 N) - Pynket Seppe ( 0 ) 0-1
4 Vanson Jolien (1012 N) - Vanson Lotte ( 929 N) 1-0
5 Pouleyn Floris ( 0 ) - Karaça Talha ( 0 ) 1-0
6 Coppens Nico (1039 N) - Pynket Jos ( 0 ) 1-0
7 Turksoy Enes ( 0 ) - Lootens Talin ( 0 ) 0-0ff
8 Van Parys Dago ( 0 ) - 1 bye
Bekaert Jonas ( 0 ) - Forfait
Smet Eric ( 0 ) - Forfait
Ronde 8 03-03-2018
1 Pynket Seppe ( 0 ) - De Caluwe Gerard (1150 N) 1-0
2 Van Volsem Merlijn ( 0 ) - Vanson Jolien (1012 N) 1-0
3 Pouleyn Floris ( 0 ) - Sypré Sabine ( 0 ) 1-0
4 Lootens Talin ( 0 ) - Vanduyfhuys Ilja (1150 N) 0-1
5 Vanson Lotte ( 929 N) - Coppens Nico (1039 N) 0-1
6 Karaça Talha ( 0 ) - Van Parys Dago ( 0 ) 0-1ff
7 Pynket Jos ( 0 ) - Turksoy Enes ( 0 ) 1-0
Bekaert Jonas ( 0 ) - Forfait
Meert Tristan ( 0 ) - Forfait
Smet Eric ( 0 ) - Forfait
Ronde 9 17-03-18
1 De Caluwe Gerard (1150 N) - Pouleyn Floris ( 0 ) 0-1
2 Sypré Sabine ( 0 ) - Pynket Seppe ( 0 ) 1-0
3 Vanduyfhuys Ilja (1150 N) - Van Volsem Merlijn ( 0 ) 0-1
4 Vanson Jolien (1012 N) - Pynket Jos ( 0 ) 1-0
5 Coppens Nico (1039 N) - Turksoy Enes ( 0 ) ½-½
6 Vanson Lotte ( 929 N) - Van Parys Dago ( 0 ) 0-1
7 Lootens Talin ( 0 ) - Karaça Talha ( 0 ) 1-0ff
Bekaert Jonas ( 0 ) - Forfait
Meert Tristan ( 0 ) - Forfait
Smet Eric ( 0 ) - Forfait
Ronde 10 07-04-18
1 De Caluwe Gerard (1150 N) - Sypré Sabine ( 0 ) 1-0
2 Van Volsem Merlijn ( 0 ) - Pouleyn Floris ( 0 ) 0-1
3 Pynket Seppe ( 0 ) - Coppens Nico (1039 N) 1-0
4 Turksoy Enes ( 0 ) - Vanson Jolien (1012 N) 0-0ff
5 Van Parys Dago ( 0 ) - Vanduyfhuys Ilja (1150 N) 1-0ff
6 Pynket Jos ( 0 ) - Karaça Talha ( 0 ) 1-0ff
7 Lootens Talin ( 0 ) - Vanson Lotte ( 929 N) 0-0ff
Bekaert Jonas ( 0 ) - Forfait
Meert Tristan ( 0 ) - Forfait
Smet Eric ( 0 ) - Forfait
Ronde 11 05-05-18
1 Pouleyn Floris ( 0 ) - Pynket Seppe ( 0 ) 0-1
2 Van Parys Dago ( 0 ) - De Caluwe Gerard (1150 N) 0-1
3 Turksoy Enes ( 0 ) - Van Volsem Merlijn ( 0 ) 0-1
4 Sypré Sabine ( 0 ) - Lootens Talin ( 0 ) 1-0
5 Vanson Jolien (1012 N) - Coppens Nico (1039 N) 0-1
6 Pynket Jos ( 0 ) - Vanduyfhuys Ilja (1150 N) 0-1
7 Vanson Lotte ( 929 N) - 1 bye
Bekaert Jonas ( 0 ) - Forfait
Karaça Talha ( 0 ) - Forfait
Meert Tristan ( 0 ) - Forfait
Smet Eric ( 0 ) - Forfait
14/01/18: Eric Smet wordt wegens 2 forfaits uit het toernooi genomen.
12/02/18: Tristan Meert wordt wegens 2 forfaits uit het toernooi genomen.
08/04/18: Talha Karaça wordt uit toernooi genomen wegens teveel forfaits.