SwarLogo Lenterapidtoernooi KGSRL 2024 SwarLogo
401
Organisator: KGSRL
Arbiter: Gunter Deleyn
Toernooi: Zwitsers Rapid (15 Rondes)
Speeltempo: 20 min. met incr. 10"
Datums: van 23/03/2024 tot 01/06/2024
Scheidingssystemen: B Cut1, Buch, SB, Vsch., OR
VSF

R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12

Stand na ronde 12
Cl. Naam Voornaam Geslacht EloUsed Clubnaam #Part. PtnTot.
1
Debuck, Valere
  1 Debuck, Valere 1881 6.5
1 Z 1 17 Waegeman, Willem 1541 1.5
2 W ½ 3 Lebon, Olivier 1880 5.0
3 Z 1 5 Siau, Izzy 1416 4.0
4 - A        
5 - A        
6 - A        
7 W 1 4 Deloof, Koen 1774 4.0
8 Z 1 7 Mauquoy, Alain 1957 4.0
9 W 1 6 Gijsbers, Bert 2062 4.0
10 Z 0 2 Verhaeren, Gertjan 2072 5.5
11 W 0 8 Van Hecke, Bert 1932 3.5
12 Z 1 14 Bouwens, Emiel 1600 2.0
M 1881 KGSRL Gent 9 6.5
2
Verhaeren, Gertjan
  2 Verhaeren, Gertjan 2072 5.5
1 - A        
2 - A        
3 - A        
4 - A        
5 - A        
6 - A        
7 Z 1 3 Lebon, Olivier 1880 5.0
8 W ½ 6 Gijsbers, Bert 2062 4.0
9 Z 1 5 Siau, Izzy 1416 4.0
10 W 1 1 Debuck, Valere 1881 6.5
11 W 1 4 Deloof, Koen 1774 4.0
12 Z 1 8 Van Hecke, Bert 1932 3.5
M 2072 KGSRL Gent 6 5.5
3
Lebon, Olivier
  3 Lebon, Olivier 1880 5.0
1 W 1 23 Kindts, Christelle 1448 0.0
2 Z ½ 1 Debuck, Valere 1881 6.5
3 W 0 11 Radek F. 0 2.0
4 Z 1 5 Siau, Izzy 1416 4.0
5 W 0 7 Mauquoy, Alain 1957 4.0
6 Z 0 10 Colin, Peter 1957 3.0
7 W 0 2 Verhaeren, Gertjan 2072 5.5
8 Z 1 4 Deloof, Koen 1774 4.0
9 W 0 13 Gjymshana, Erik 1680 2.0
10 W ½ 8 Van Hecke, Bert 1932 3.5
11 Z 0 6 Gijsbers, Bert 2062 4.0
12 Z 1 15 Lambrechts, Luk 1718 2.0
M 1880 KGSRL Gent 12 5.0
4
Deloof, Koen
  4 Deloof, Koen 1774 4.0
1 W 0 11 Radek F. 0 2.0
2 Z 0 18 Khorrami, Faraz 1822 1.5
3 W 1 23 Kindts, Christelle 1448 0.0
4 Z 0 10 Colin, Peter 1957 3.0
5 W 1 5 Siau, Izzy 1416 4.0
6 Z 1 7 Mauquoy, Alain 1957 4.0
7 Z 0 1 Debuck, Valere 1881 6.5
8 W 0 3 Lebon, Olivier 1880 5.0
9 Z 0 8 Van Hecke, Bert 1932 3.5
10 W 1 16 Vincent, Gwijde 1917 2.0
11 Z 0 2 Verhaeren, Gertjan 2072 5.5
12 W 0 6 Gijsbers, Bert 2062 4.0
M 1774 KGSRL Gent 12 4.0
5
Siau, Izzy
  5 Siau, Izzy 1416 4.0
1 W ½ 18 Khorrami, Faraz 1822 1.5
2 Z 1 21 Meignen, Gaetan 1774 0.5
3 W 0 1 Debuck, Valere 1881 6.5
4 W 0 3 Lebon, Olivier 1880 5.0
5 Z 0 4 Deloof, Koen 1774 4.0
6 Z 1 20 Verbeke, Basiel 1612 1.0
7 W 0 7 Mauquoy, Alain 1957 4.0
8 Z 1 8 Van Hecke, Bert 1932 3.5
9 W 0 2 Verhaeren, Gertjan 2072 5.5
10 Z ½ 6 Gijsbers, Bert 2062 4.0
11 W 0 15 Lambrechts, Luk 1718 2.0
12 Z 0 16 Vincent, Gwijde 1917 2.0
M 1416 KGSRL Gent 12 4.0
6
Gijsbers, Bert
  6 Gijsbers, Bert 2062 4.0
1 - A        
2 - A        
3 - A        
4 - A        
5 - A        
6 - A        
7 W 1 13 Gjymshana, Erik 1680 2.0
8 Z ½ 2 Verhaeren, Gertjan 2072 5.5
9 Z 0 1 Debuck, Valere 1881 6.5
10 W ½ 5 Siau, Izzy 1416 4.0
11 W 1 3 Lebon, Olivier 1880 5.0
12 Z 1 4 Deloof, Koen 1774 4.0
M 2062 de Mercatel 6 4.0
7
Mauquoy, Alain
  7 Mauquoy, Alain 1957 4.0
1 - A        
2 - A        
3 - A        
4 W 1 22 Abramenko, Aleksei 1629 0.0
5 Z 1 3 Lebon, Olivier 1880 5.0
6 W 0 4 Deloof, Koen 1774 4.0
7 Z 1 5 Siau, Izzy 1416 4.0
8 W 0 1 Debuck, Valere 1881 6.5
9 Z 1 19 Audooren, Olaf 1581 1.0
10 - A        
11 - A        
12 - A        
M 1957 KGSRL Gent 6 4.0
8
Van Hecke, Bert
  8 Van Hecke, Bert 1932 3.5
1 - A        
2 - A        
3 - A        
4 - A        
5 - A        
6 - A        
7 Z 1 19 Audooren, Olaf 1581 1.0
8 W 0 5 Siau, Izzy 1416 4.0
9 W 1 4 Deloof, Koen 1774 4.0
10 Z ½ 3 Lebon, Olivier 1880 5.0
11 Z 1 1 Debuck, Valere 1881 6.5
12 W 0 2 Verhaeren, Gertjan 2072 5.5
M 1932 KGSRL Gent 6 3.5
9
Stuer, Marc
  9 Stuer, Marc 2077 3.0
1 W 1 21 Meignen, Gaetan 1774 0.5
2 Z 1 11 Radek F. 0 2.0
3 W 1 18 Khorrami, Faraz 1822 1.5
4 - A        
5 - A        
6 - A        
7 - A        
8 - A        
9 - A        
10 - A        
11 - A        
12 - A        
M 2077 Beveren 3 3.0
10
Colin, Peter
  10 Colin, Peter 1957 3.0
1 - A        
2 - A        
3 - A        
4 W 1 4 Deloof, Koen 1774 4.0
5 Z 1 12 Decaestecker, Maarten 1720 2.0
6 W 1 3 Lebon, Olivier 1880 5.0
7 - A        
8 - A        
9 - A        
10 - A        
11 - A        
12 - A        
M 1957 Zottegem 3 3.0
11
Radek F.
  11 Radek F. 0 2.0
1 Z 1 4 Deloof, Koen 1774 4.0
2 W 0 9 Stuer, Marc 2077 3.0
3 Z 1 3 Lebon, Olivier 1880 5.0
4 - A        
5 - A        
6 - A        
7 - A        
8 - A        
9 - A        
10 - A        
11 - A        
12 - A        
M 0 3 2.0
12
Decaestecker, Maarten
  12 Decaestecker, Maarten 1720 2.0
1 - A        
2 - A        
3 - A        
4 Z 1 20 Verbeke, Basiel 1612 1.0
5 W 0 10 Colin, Peter 1957 3.0
6 Z 1 22 Abramenko, Aleksei 1629 0.0
7 - A        
8 - A        
9 - A        
10 - A        
11 - A        
12 - A        
M 1720 KGSRL Gent 3 2.0
13
Gjymshana, Erik
  13 Gjymshana, Erik 1680 2.0
1 - A        
2 - A        
3 - A        
4 - A        
5 - A        
6 - A        
7 Z 0 6 Gijsbers, Bert 2062 4.0
8 W 1 19 Audooren, Olaf 1581 1.0
9 Z 1 3 Lebon, Olivier 1880 5.0
10 - A        
11 - A        
12 - A        
M 1680 KGSRL Gent 3 2.0
14
Bouwens, Emiel
  14 Bouwens, Emiel 1600 2.0
1 - A        
2 - A        
3 - A        
4 - A        
5 - A        
6 - A        
7 - A        
8 - A        
9 - A        
10 W 1 22 Abramenko, Aleksei 1629 0.0
11 Z 1 19 Audooren, Olaf 1581 1.0
12 W 0 1 Debuck, Valere 1881 6.5
M 1600 3 2.0
15
Lambrechts, Luk
  15 Lambrechts, Luk 1718 2.0
1 - A        
2 - A        
3 - A        
4 - A        
5 - A        
6 - A        
7 - A        
8 - A        
9 - A        
10 W 1 19 Audooren, Olaf 1581 1.0
11 Z 1 5 Siau, Izzy 1416 4.0
12 W 0 3 Lebon, Olivier 1880 5.0
M 1718 KGSRL Gent 3 2.0
16
Vincent, Gwijde
  16 Vincent, Gwijde 1917 2.0
1 - A        
2 - A        
3 - A        
4 - A        
5 - A        
6 - A        
7 - A        
8 - A        
9 - A        
10 Z 0 4 Deloof, Koen 1774 4.0
11 W 1 22 Abramenko, Aleksei 1629 0.0
12 W 1 5 Siau, Izzy 1416 4.0
M 1917 KGSRL Gent 3 2.0
17
Waegeman, Willem
  17 Waegeman, Willem 1541 1.5
1 W 0 1 Debuck, Valere 1881 6.5
2 Z 1 23 Kindts, Christelle 1448 0.0
3 W ½ 21 Meignen, Gaetan 1774 0.5
4 - A        
5 - A        
6 - A        
7 - A        
8 - A        
9 - A        
10 - A        
11 - A        
12 - A        
M 1541 KGSRL Gent 3 1.5
18
Khorrami, Faraz
  18 Khorrami, Faraz 1822 1.5
1 Z ½ 5 Siau, Izzy 1416 4.0
2 W 1 4 Deloof, Koen 1774 4.0
3 Z 0 9 Stuer, Marc 2077 3.0
4 - A        
5 - A        
6 - A        
7 - A        
8 - A        
9 - A        
10 - A        
11 - A        
12 - A        
M 1822 KGSRL Gent 3 1.5
19
Audooren, Olaf
  19 Audooren, Olaf 1581 1.0
1 - A        
2 - A        
3 - A        
4 - A        
5 - A        
6 - A        
7 W 0 8 Van Hecke, Bert 1932 3.5
8 Z 0 13 Gjymshana, Erik 1680 2.0
9 W 0 7 Mauquoy, Alain 1957 4.0
10 Z 0 15 Lambrechts, Luk 1718 2.0
11 W 0 14 Bouwens, Emiel 1600 2.0
12 Z 1 22 Abramenko, Aleksei 1629 0.0
M 1581 KGSRL Gent 6 1.0
20
Verbeke, Basiel
  20 Verbeke, Basiel 1612 1.0
1 - A        
2 - A        
3 - A        
4 W 0 12 Decaestecker, Maarten 1720 2.0
5 Z 1 22 Abramenko, Aleksei 1629 0.0
6 W 0 5 Siau, Izzy 1416 4.0
7 - A        
8 - A        
9 - A        
10 - A        
11 - A        
12 - A        
M 1612 KGSRL Gent 3 1.0
21
Meignen, Gaetan
  21 Meignen, Gaetan 1774 0.5
1 Z 0 9 Stuer, Marc 2077 3.0
2 W 0 5 Siau, Izzy 1416 4.0
3 Z ½ 17 Waegeman, Willem 1541 1.5
4 - A        
5 - A        
6 - A        
7 - A        
8 - A        
9 - A        
10 - A        
11 - A        
12 - A        
M 1774 KGSRL Gent 3 0.5
22
Abramenko, Aleksei
  22 Abramenko, Aleksei 1629 0.0
1 - A        
2 - A        
3 - A        
4 Z 0 7 Mauquoy, Alain 1957 4.0
5 W 0 20 Verbeke, Basiel 1612 1.0
6 W 0 12 Decaestecker, Maarten 1720 2.0
7 - A        
8 - A        
9 - A        
10 Z 0 14 Bouwens, Emiel 1600 2.0
11 Z 0 16 Vincent, Gwijde 1917 2.0
12 W 0 19 Audooren, Olaf 1581 1.0
M 1629 KGSRL Gent 6 0.0
23
Kindts, Christelle
  23 Kindts, Christelle 1448 0.0
1 Z 0 3 Lebon, Olivier 1880 5.0
2 W 0 17 Waegeman, Willem 1541 1.5
3 Z 0 4 Deloof, Koen 1774 4.0
4 - A        
5 - A        
6 - A        
7 - A        
8 - A        
9 - A        
10 - A        
11 - A        
12 - A        
F 1448 KGSRL Gent 3 0.0

Ronde 1 (23/03/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Stuer, Marc 0.0 (2077) 1-0 Meignen, Gaetan 0.0 (1774)
2 Waegeman, Willem 0.0 (1541) 0-1 Debuck, Valere 0.0 (1881)
3 Lebon, Olivier 0.0 (1880) 1-0 Kindts, Christelle 0.0 (1448)
4 Siau, Izzy 0.0 (1416) ½-½ Khorrami, Faraz 0.0 (1822)
5 Deloof, Koen 0.0 (1774) 0-1 Radek F. 0.0 (0)
  Abramenko, Aleksei 0.0 (1629) 0 Afwezig  
  Audooren, Olaf 0.0 (1581) 0 Afwezig  
  Bouwens, Emiel 0.0 (1600) 0 Afwezig  
  Colin, Peter 0.0 (1957) 0 Afwezig  
  Decaestecker, Maarten 0.0 (1720) 0 Afwezig  
  Gijsbers, Bert 0.0 (2062) 0 Afwezig  
  Gjymshana, Erik 0.0 (1680) 0 Afwezig  
  Lambrechts, Luk 0.0 (1718) 0 Afwezig  
  Mauquoy, Alain 0.0 (1957) 0 Afwezig  
  Van Hecke, Bert 0.0 (1932) 0 Afwezig  
  Verbeke, Basiel 0.0 (1612) 0 Afwezig  
  Verhaeren, Gertjan 0.0 (2072) 0 Afwezig  
  Vincent, Gwijde 0.0 (1917) 0 Afwezig  
Ronde 2 (23/03/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Radek F. 1.0 (0) 0-1 Stuer, Marc 1.0 (2077)
2 Debuck, Valere 1.0 (1881) ½-½ Lebon, Olivier 1.0 (1880)
3 Khorrami, Faraz 0.5 (1822) 1-0 Deloof, Koen 0.0 (1774)
4 Meignen, Gaetan 0.0 (1774) 0-1 Siau, Izzy 0.5 (1416)
5 Kindts, Christelle 0.0 (1448) 0-1 Waegeman, Willem 0.0 (1541)
  Abramenko, Aleksei 0.0 (1629) 0 Afwezig  
  Audooren, Olaf 0.0 (1581) 0 Afwezig  
  Bouwens, Emiel 0.0 (1600) 0 Afwezig  
  Colin, Peter 0.0 (1957) 0 Afwezig  
  Decaestecker, Maarten 0.0 (1720) 0 Afwezig  
  Gijsbers, Bert 0.0 (2062) 0 Afwezig  
  Gjymshana, Erik 0.0 (1680) 0 Afwezig  
  Lambrechts, Luk 0.0 (1718) 0 Afwezig  
  Mauquoy, Alain 0.0 (1957) 0 Afwezig  
  Van Hecke, Bert 0.0 (1932) 0 Afwezig  
  Verbeke, Basiel 0.0 (1612) 0 Afwezig  
  Verhaeren, Gertjan 0.0 (2072) 0 Afwezig  
  Vincent, Gwijde 0.0 (1917) 0 Afwezig  
Ronde 3 (23/03/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Stuer, Marc 2.0 (2077) 1-0 Khorrami, Faraz 1.5 (1822)
2 Siau, Izzy 1.5 (1416) 0-1 Debuck, Valere 1.5 (1881)
3 Lebon, Olivier 1.5 (1880) 0-1 Radek F. 1.0 (0)
4 Waegeman, Willem 1.0 (1541) ½-½ Meignen, Gaetan 0.0 (1774)
5 Deloof, Koen 0.0 (1774) 1-0 Kindts, Christelle 0.0 (1448)
  Abramenko, Aleksei 0.0 (1629) 0 Afwezig  
  Audooren, Olaf 0.0 (1581) 0 Afwezig  
  Bouwens, Emiel 0.0 (1600) 0 Afwezig  
  Colin, Peter 0.0 (1957) 0 Afwezig  
  Decaestecker, Maarten 0.0 (1720) 0 Afwezig  
  Gijsbers, Bert 0.0 (2062) 0 Afwezig  
  Gjymshana, Erik 0.0 (1680) 0 Afwezig  
  Lambrechts, Luk 0.0 (1718) 0 Afwezig  
  Mauquoy, Alain 0.0 (1957) 0 Afwezig  
  Van Hecke, Bert 0.0 (1932) 0 Afwezig  
  Verbeke, Basiel 0.0 (1612) 0 Afwezig  
  Verhaeren, Gertjan 0.0 (2072) 0 Afwezig  
  Vincent, Gwijde 0.0 (1917) 0 Afwezig  
Ronde 4 (20/04/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Siau, Izzy 1.5 (1416) 0-1 Lebon, Olivier 1.5 (1880)
2 Colin, Peter 0.0 (1957) 1-0 Deloof, Koen 1.0 (1774)
3 Mauquoy, Alain 0.0 (1957) 1-0 Abramenko, Aleksei 0.0 (1629)
4 Verbeke, Basiel 0.0 (1612) 0-1 Decaestecker, Maarten 0.0 (1720)
  Audooren, Olaf 0.0 (1581) 0 Afwezig  
  Bouwens, Emiel 0.0 (1600) 0 Afwezig  
  Debuck, Valere 2.5 (1881) 0 Afwezig  
  Gijsbers, Bert 0.0 (2062) 0 Afwezig  
  Gjymshana, Erik 0.0 (1680) 0 Afwezig  
  Khorrami, Faraz 1.5 (1822) 0 Afwezig  
  Kindts, Christelle 0.0 (1448) 0 Afwezig  
  Lambrechts, Luk 0.0 (1718) 0 Afwezig  
  Meignen, Gaetan 0.5 (1774) 0 Afwezig  
  Radek F. 2.0 (0) 0 Afwezig  
  Stuer, Marc 3.0 (2077) 0 Afwezig  
  Van Hecke, Bert 0.0 (1932) 0 Afwezig  
  Verhaeren, Gertjan 0.0 (2072) 0 Afwezig  
  Vincent, Gwijde 0.0 (1917) 0 Afwezig  
  Waegeman, Willem 1.5 (1541) 0 Afwezig  
Ronde 5 (20/04/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Lebon, Olivier 2.5 (1880) 0-1 Mauquoy, Alain 1.0 (1957)
2 Deloof, Koen 1.0 (1774) 1-0 Siau, Izzy 1.5 (1416)
3 Decaestecker, Maarten 1.0 (1720) 0-1 Colin, Peter 1.0 (1957)
4 Abramenko, Aleksei 0.0 (1629) 0-1 Verbeke, Basiel 0.0 (1612)
  Audooren, Olaf 0.0 (1581) 0 Afwezig  
  Bouwens, Emiel 0.0 (1600) 0 Afwezig  
  Debuck, Valere 2.5 (1881) 0 Afwezig  
  Gijsbers, Bert 0.0 (2062) 0 Afwezig  
  Gjymshana, Erik 0.0 (1680) 0 Afwezig  
  Khorrami, Faraz 1.5 (1822) 0 Afwezig  
  Kindts, Christelle 0.0 (1448) 0 Afwezig  
  Lambrechts, Luk 0.0 (1718) 0 Afwezig  
  Meignen, Gaetan 0.5 (1774) 0 Afwezig  
  Radek F. 2.0 (0) 0 Afwezig  
  Stuer, Marc 3.0 (2077) 0 Afwezig  
  Van Hecke, Bert 0.0 (1932) 0 Afwezig  
  Verhaeren, Gertjan 0.0 (2072) 0 Afwezig  
  Vincent, Gwijde 0.0 (1917) 0 Afwezig  
  Waegeman, Willem 1.5 (1541) 0 Afwezig  
Ronde 6 (20/04/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Colin, Peter 2.0 (1957) 1-0 Lebon, Olivier 2.5 (1880)
2 Mauquoy, Alain 2.0 (1957) 0-1 Deloof, Koen 2.0 (1774)
3 Verbeke, Basiel 1.0 (1612) 0-1 Siau, Izzy 1.5 (1416)
4 Abramenko, Aleksei 0.0 (1629) 0-1 Decaestecker, Maarten 1.0 (1720)
  Audooren, Olaf 0.0 (1581) 0 Afwezig  
  Bouwens, Emiel 0.0 (1600) 0 Afwezig  
  Debuck, Valere 2.5 (1881) 0 Afwezig  
  Gijsbers, Bert 0.0 (2062) 0 Afwezig  
  Gjymshana, Erik 0.0 (1680) 0 Afwezig  
  Khorrami, Faraz 1.5 (1822) 0 Afwezig  
  Kindts, Christelle 0.0 (1448) 0 Afwezig  
  Lambrechts, Luk 0.0 (1718) 0 Afwezig  
  Meignen, Gaetan 0.5 (1774) 0 Afwezig  
  Radek F. 2.0 (0) 0 Afwezig  
  Stuer, Marc 3.0 (2077) 0 Afwezig  
  Van Hecke, Bert 0.0 (1932) 0 Afwezig  
  Verhaeren, Gertjan 0.0 (2072) 0 Afwezig  
  Vincent, Gwijde 0.0 (1917) 0 Afwezig  
  Waegeman, Willem 1.5 (1541) 0 Afwezig  
Ronde 7 (11/05/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Debuck, Valere 2.5 (1881) 1-0 Deloof, Koen 3.0 (1774)
2 Siau, Izzy 2.5 (1416) 0-1 Mauquoy, Alain 2.0 (1957)
3 Lebon, Olivier 2.5 (1880) 0-1 Verhaeren, Gertjan 0.0 (2072)
4 Gijsbers, Bert 0.0 (2062) 1-0 Gjymshana, Erik 0.0 (1680)
5 Audooren, Olaf 0.0 (1581) 0-1 Van Hecke, Bert 0.0 (1932)
  Abramenko, Aleksei 0.0 (1629) 0 Afwezig  
  Bouwens, Emiel 0.0 (1600) 0 Afwezig  
  Colin, Peter 3.0 (1957) 0 Afwezig  
  Decaestecker, Maarten 2.0 (1720) 0 Afwezig  
  Khorrami, Faraz 1.5 (1822) 0 Afwezig  
  Kindts, Christelle 0.0 (1448) 0 Afwezig  
  Lambrechts, Luk 0.0 (1718) 0 Afwezig  
  Meignen, Gaetan 0.5 (1774) 0 Afwezig  
  Radek F. 2.0 (0) 0 Afwezig  
  Stuer, Marc 3.0 (2077) 0 Afwezig  
  Verbeke, Basiel 1.0 (1612) 0 Afwezig  
  Vincent, Gwijde 0.0 (1917) 0 Afwezig  
  Waegeman, Willem 1.5 (1541) 0 Afwezig  
Ronde 8 (11/05/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Mauquoy, Alain 3.0 (1957) 0-1 Debuck, Valere 3.5 (1881)
2 Deloof, Koen 3.0 (1774) 0-1 Lebon, Olivier 2.5 (1880)
3 Van Hecke, Bert 1.0 (1932) 0-1 Siau, Izzy 2.5 (1416)
4 Verhaeren, Gertjan 1.0 (2072) ½-½ Gijsbers, Bert 1.0 (2062)
5 Gjymshana, Erik 0.0 (1680) 1-0 Audooren, Olaf 0.0 (1581)
  Abramenko, Aleksei 0.0 (1629) 0 Afwezig  
  Bouwens, Emiel 0.0 (1600) 0 Afwezig  
  Colin, Peter 3.0 (1957) 0 Afwezig  
  Decaestecker, Maarten 2.0 (1720) 0 Afwezig  
  Khorrami, Faraz 1.5 (1822) 0 Afwezig  
  Kindts, Christelle 0.0 (1448) 0 Afwezig  
  Lambrechts, Luk 0.0 (1718) 0 Afwezig  
  Meignen, Gaetan 0.5 (1774) 0 Afwezig  
  Radek F. 2.0 (0) 0 Afwezig  
  Stuer, Marc 3.0 (2077) 0 Afwezig  
  Verbeke, Basiel 1.0 (1612) 0 Afwezig  
  Vincent, Gwijde 0.0 (1917) 0 Afwezig  
  Waegeman, Willem 1.5 (1541) 0 Afwezig  
Ronde 9 (11/05/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Debuck, Valere 4.5 (1881) 1-0 Gijsbers, Bert 1.5 (2062)
2 Siau, Izzy 3.5 (1416) 0-1 Verhaeren, Gertjan 1.5 (2072)
3 Lebon, Olivier 3.5 (1880) 0-1 Gjymshana, Erik 1.0 (1680)
4 Van Hecke, Bert 1.0 (1932) 1-0 Deloof, Koen 3.0 (1774)
5 Audooren, Olaf 0.0 (1581) 0-1 Mauquoy, Alain 3.0 (1957)
  Abramenko, Aleksei 0.0 (1629) 0 Afwezig  
  Bouwens, Emiel 0.0 (1600) 0 Afwezig  
  Colin, Peter 3.0 (1957) 0 Afwezig  
  Decaestecker, Maarten 2.0 (1720) 0 Afwezig  
  Khorrami, Faraz 1.5 (1822) 0 Afwezig  
  Kindts, Christelle 0.0 (1448) 0 Afwezig  
  Lambrechts, Luk 0.0 (1718) 0 Afwezig  
  Meignen, Gaetan 0.5 (1774) 0 Afwezig  
  Radek F. 2.0 (0) 0 Afwezig  
  Stuer, Marc 3.0 (2077) 0 Afwezig  
  Verbeke, Basiel 1.0 (1612) 0 Afwezig  
  Vincent, Gwijde 0.0 (1917) 0 Afwezig  
  Waegeman, Willem 1.5 (1541) 0 Afwezig  
Ronde 10 (18/05/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Verhaeren, Gertjan 2.5 (2072) 1-0 Debuck, Valere 5.5 (1881)
2 Lebon, Olivier 3.5 (1880) ½-½ Van Hecke, Bert 2.0 (1932)
3 Gijsbers, Bert 1.5 (2062) ½-½ Siau, Izzy 3.5 (1416)
4 Deloof, Koen 3.0 (1774) 1-0 Vincent, Gwijde 0.0 (1917)
5 Lambrechts, Luk 0.0 (1718) 1-0 Audooren, Olaf 0.0 (1581)
6 Bouwens, Emiel 0.0 (1600) 1-0 Abramenko, Aleksei 0.0 (1629)
  Colin, Peter 3.0 (1957) 0 Afwezig  
  Decaestecker, Maarten 2.0 (1720) 0 Afwezig  
  Gjymshana, Erik 2.0 (1680) 0 Afwezig  
  Khorrami, Faraz 1.5 (1822) 0 Afwezig  
  Kindts, Christelle 0.0 (1448) 0 Afwezig  
  Mauquoy, Alain 4.0 (1957) 0 Afwezig  
  Meignen, Gaetan 0.5 (1774) 0 Afwezig  
  Radek F. 2.0 (0) 0 Afwezig  
  Stuer, Marc 3.0 (2077) 0 Afwezig  
  Verbeke, Basiel 1.0 (1612) 0 Afwezig  
  Waegeman, Willem 1.5 (1541) 0 Afwezig  
Ronde 11 (18/05/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Debuck, Valere 5.5 (1881) 0-1 Van Hecke, Bert 2.5 (1932)
2 Verhaeren, Gertjan 3.5 (2072) 1-0 Deloof, Koen 4.0 (1774)
3 Gijsbers, Bert 2.0 (2062) 1-0 Lebon, Olivier 4.0 (1880)
4 Siau, Izzy 4.0 (1416) 0-1 Lambrechts, Luk 1.0 (1718)
5 Audooren, Olaf 0.0 (1581) 0-1 Bouwens, Emiel 1.0 (1600)
6 Vincent, Gwijde 0.0 (1917) 1-0 Abramenko, Aleksei 0.0 (1629)
  Colin, Peter 3.0 (1957) 0 Afwezig  
  Decaestecker, Maarten 2.0 (1720) 0 Afwezig  
  Gjymshana, Erik 2.0 (1680) 0 Afwezig  
  Khorrami, Faraz 1.5 (1822) 0 Afwezig  
  Kindts, Christelle 0.0 (1448) 0 Afwezig  
  Mauquoy, Alain 4.0 (1957) 0 Afwezig  
  Meignen, Gaetan 0.5 (1774) 0 Afwezig  
  Radek F. 2.0 (0) 0 Afwezig  
  Stuer, Marc 3.0 (2077) 0 Afwezig  
  Verbeke, Basiel 1.0 (1612) 0 Afwezig  
  Waegeman, Willem 1.5 (1541) 0 Afwezig  
Ronde 12 (18/05/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Bouwens, Emiel 2.0 (1600) 0-1 Debuck, Valere 5.5 (1881)
2 Van Hecke, Bert 3.5 (1932) 0-1 Verhaeren, Gertjan 4.5 (2072)
3 Deloof, Koen 4.0 (1774) 0-1 Gijsbers, Bert 3.0 (2062)
4 Lambrechts, Luk 2.0 (1718) 0-1 Lebon, Olivier 4.0 (1880)
5 Vincent, Gwijde 1.0 (1917) 1-0 Siau, Izzy 4.0 (1416)
6 Abramenko, Aleksei 0.0 (1629) 0-1 Audooren, Olaf 0.0 (1581)
  Colin, Peter 3.0 (1957) 0 Afwezig  
  Decaestecker, Maarten 2.0 (1720) 0 Afwezig  
  Gjymshana, Erik 2.0 (1680) 0 Afwezig  
  Khorrami, Faraz 1.5 (1822) 0 Afwezig  
  Kindts, Christelle 0.0 (1448) 0 Afwezig  
  Mauquoy, Alain 4.0 (1957) 0 Afwezig  
  Meignen, Gaetan 0.5 (1774) 0 Afwezig  
  Radek F. 2.0 (0) 0 Afwezig  
  Stuer, Marc 3.0 (2077) 0 Afwezig  
  Verbeke, Basiel 1.0 (1612) 0 Afwezig  
  Waegeman, Willem 1.5 (1541) 0 Afwezig  


(©)FRBE-KBSB-v6.34 2024/01/15 (©) GMA 2015 - 2024 Build : 2024/05/22 10:48