Toernooi: 43ste Open Internationaal Schaaktoernooi van Gent
Organisator: KGSRL
Plaats: Gent
Type: Zwitsers, Standard
Aantal rondes: 9
Organisator: KGSRL
Arbiter: Marc Bils
Speeltempo: 90 min met incr. 30"
Data: van 20/07/2022 tot 24/07/2022
Elogroep: 2150-2299
Cl. Naam Voornaam Geslacht Land EloUsed Titel Clubnaam #Part. PtnTot. Perf OR Vsch. ARO
01 Duijker,Rick M NED 2194 FM De Wijker Toren 8 7.0 2167 - 32.5 1942
02 Palchuk,Andrii M UKR 2248 FM Geen club 8 7.0 2415 - 31.0 2154
03 Dauw,Sterre M BEL 2287 FM Mechelen 9 6.5 2175 - 31.0 1998
04 Lammens,Tim M NED 2255 FM Dr. Max Euwe 8 6.0 2266 - 34.5 2161
05 Froeyman,Helmut M BEL 2289 FM KSK Deurne 9 6.0 2178 - 33.0 2042
06 Balje,Jan M NED 2190 Groninger Comb. 8 6.0 2138 - 30.0 1993
07 Middelhoven,Hein M NED 2216 Saende Zaandam 9 6.0 2067 - 28.0 1925
08 Domalchuk-Jonasson,Aleksandr M ISL 2244 Geen club 8 6.0 2197 - 27.0 2032
09 Oorebeek,Erwin M NED 2191 Wageningen 9 5.5 2052 - 29.5 1968
10 Rechner,Klaus M GER 2255 SV Horrem 9 5.5 2076 - 28.5 1986
11 Hennipman,Rene M NED 2183 CM Saende Zaandam 9 4.0 1806 - 23.0 1788
Elogroep: 2000-2149
Cl. Naam Voornaam Geslacht Land EloUsed Titel Clubnaam #Part. PtnTot. Perf OR Vsch. ARO
01 Mcmichael,RichardJ M ENG 2139 FM Kings Head 9 6.0 2240 - 34.0 2122
02 DeJong,Jasper M NED 2088 CM Dr. Max Euwe 9 6.0 2223 - 32.0 2090
03 Pauwels,Xander M BEL 2040 Wetteren 9 6.0 2145 - 32.0 2011
04 Verheyen,Olivier M BEL 2114 Dolle Toren Leuven 9 6.0 2123 - 31.0 2000
05 Stone,AndrewM M ENG 2096 Kings Head 8 6.0 2146 - 31.0 1998
06 VanKessel,Wessel M BEL 2140 Lommel 9 6.0 2125 - 31.0 1993
07 Lindam,Ingo M GER 2130 SC Hilchenbach 9 6.0 2120 - 31.0 1992
08 DeHaas,Wouter M NED 2060 Dr. Max Euwe 9 6.0 2047 - 31.0 1904
09 Tomme,Lowie M BEL 2139 Waregem 9 6.0 2134 - 30.5 2006
10 DeBoer,Rein M NED 2060 Philidor Leeuwarden 9 6.0 2098 - 30.0 1977
11 Goormachtigh,Johan M BEL 2128 FM KGSRL Gent 9 6.0 2036 - 30.0 1885
12 DeVogelaere,Robin M BEL 2044 KBSK Brugge 8 6.0 2214 - 27.5 2063
13 Clemens,Adrian M NED 2080 FM Groninger Comb. 9 5.5 2191 - 32.0 2103
14 Stuer,Marc M BEL 2045 Temse 9 5.5 2121 - 31.0 2011
15 DeBlock,Yordi M BEL 2100 Opwijk 9 5.5 2130 - 29.5 2050
16 VanDenBosch,Arno M BEL 2028 Dolle Toren Leuven 9 5.5 2017 - 29.5 1924
17 Kegels,Pascal M BEL 2081 Temse 9 5.5 2019 - 28.5 1931
18 Vinke,Maarten M NED 2112 Dr. Max Euwe 9 5.5 2013 - 28.5 1925
19 Schriemer,Oene M NED 2027 Philidor Leeuwarden 9 5.5 1911 - 28.5 1835
20 Hulshof,Peter M NED 2134 Groninger Comb. 7 5.5 2102 - 25.5 1989
21 Becx,Cesar M NED 2128 FM Stukkenjagers 9 5.0 2049 - 30.5 2000
22 Wubben,Marcel M NED 2012 LSG Leiden 9 5.0 2112 - 29.5 2050
23 Eerens,Pim M NED 2079 Roosendaal 9 5.0 2040 - 28.5 1989
24 Torn,Bert M NED 2144 Wageningen 9 5.0 1973 - 28.0 1929
25 Scheermeijer,Paul M NED 2029 AÂ’dam West 9 5.0 1950 - 28.0 1897
26 Leemans,Huub M NED 2021 De Drie Torens 9 5.0 1987 - 27.5 1944
27 Schoffelmeer,Frans M NED 2044 Amsterdam West 9 5.0 1975 - 27.5 1920
28 Tack,Frederik M BEL 2130 9 5.0 1978 - 27.0 1929
29 Hannaske,Arno M GER 2092 SV Horrem 9 5.0 1915 - 26.5 1864
30 Tolhuizen,Ludo M NED 2020 Eindhoven 9 5.0 1835 - 26.0 1784
31 Feelders,Ad M NED 2016 De Drie Torens 9 5.0 1998 - 25.0 1936
32 Dam,Hans M NED 2016 Wageningen 6 4.5 2009 - 26.5 1916
33 VanCoppenolle,Kurt M BEL 2121 Sas van Gent 9 4.5 1884 - 26.0 1872
34 Moerman,Thomas M BEL 2026 Wetteren 9 4.0 1873 - 26.0 1912
35 Krygelmans,Johan M BEL 2072 KGSRL Gent 4 3.0 2253 - 24.0 2029
Elogroep: 1850-1999
Cl. Naam Voornaam Geslacht Land EloUsed Titel Clubnaam #Part. PtnTot. Perf OR Vsch. ARO
01 Bulthuis,Jelle M NED 1980 Rijswijk 9 6.0 2185 - 30.0 2038
02 Musabayeva,Diana F BEL 1949 LSV-Chesspirant 9 5.5 2092 - 29.5 1990
03 Maes,Tibo M BEL 1963 Wetteren 9 5.5 2043 - 28.0 1940
04 DeVos,Clemens M NED 1969 Wageningen 9 5.5 2013 - 26.5 1911
05 Pienski,Olaf M GER 1911 SF Leherheide 9 5.0 2052 - 29.0 1988
06 Versporten,Wim M BEL 1965 KGSRL Gent 8 5.0 2080 - 27.5 1959
07 DeBlock,Fabio M BEL 1977 Opwijk 9 5.0 1977 - 26.0 1912
08 Verbeeren,Peter M BEL 1996 St.-Niklaas 9 5.0 1988 - 25.5 1927
09 Goudriaan,Tony M NED 1912 Rijswijk 9 5.0 1945 - 25.5 1872
10 DeGeest,Hannes M BEL 1949 KGSRL Gent 8 5.0 2029 - 25.0 1962
11 Cuvelier,Annelies F BEL 1883 LSV-Chesspirant 9 5.0 1808 - 25.0 1713
12 Spruit,Paul M NED 1993 De Wijker Toren 7 5.0 1977 - 24.0 1837
13 Vreugdenhil,Frans M NED 1906 Leithen 8 5.0 1802 - 18.5 1764
14 DeSaegher,Johan M BEL 1884 KGSRL Gent 9 4.5 1834 - 25.0 1777
15 Kloepper,Karl M GER 1894 SV Horrem 9 4.5 1837 - 24.0 1792
16 DeRuiter,Thomas M NED 1994 Rijswijk 8 4.5 1959 - 23.5 1889
17 Mauquoy,Alain M BEL 1942 KGSRL Gent 9 4.5 1841 - 23.0 1814
18 VanNassau,Erik M NED 1935 Saende Zaandam 9 4.5 1726 - 23.0 1699
19 VanPelt,Erwin M NED 1929 Staunton/Helpman 9 4.5 1684 - 22.5 1693
20 Dierckens,Sarah F BEL 1860 Mechelen 7 4.5 1795 - 21.5 1756
21 Mulder,Piet M NED 1880 Staunton/Helpman 9 4.5 1809 - 21.5 1743
22 Smaling,Eric M NED 1926 Wageningen 9 4.5 1679 - 21.5 1650
23 Beinroth,Marcel M GER 1889 Granschutz 9 4.0 1831 - 24.5 1815
24 Bonoo,Iwan M NED 1935 Amsterdam West 9 4.0 1825 - 24.0 1873
25 Liessens,Tom M BEL 1886 KGSRL Gent 8 4.0 1804 - 23.0 1745
26 Blom,Yeb M NED 1878 Staunton/Helpman 9 4.0 1687 - 22.5 1651
27 VanBunderen,Gert M BEL 1856 Hoboken 8 4.0 1653 - 19.0 1680
28 Hol,Camile M NED 1996 De Wijker Toren 7 3.5 1996 - 24.0 1973
29 Stricker,Dieter M GER 1910 Granschutz 9 3.5 1658 - 21.0 1699
30 Eijk,Yuri M NED 1977 Saende Zaandam 5 3.5 2116 - 18.0 2030
Elogroep: 1700-1849
Cl. Naam Voornaam Geslacht Land EloUsed Titel Clubnaam #Part. PtnTot. Perf OR Vsch. ARO
01 Vincent,Gwijde M BEL 1813 KGSRL Gent 9 5.5 2002 - 29.0 1969
02 Steegmans,Pieter M BEL 1763 Geel 9 5.5 2061 - 25.5 1994
03 Zouaghi,Amir M BEL 1840 KGSRL Gent 8 5.0 2022 - 28.0 2105
04 VanDerStap,Harry M NED 1830 Rijswijk 9 5.0 1727 - 23.0 1757
05 Hesselink,Rutger M NED 1811 Dr. Max Euwe 9 5.0 1694 - 22.5 1725
06 Jorritsma,Stefan M NED 1767 De Wijker Toren 9 5.0 1825 - 21.0 1792
07 Robson,PaulE M ENG 1846 Durham 7 5.0 1828 - 18.0 1834
08 VanHoecke,Elena F BEL 1791 KGSRL Gent 8 5.0 1817 - 18.0 1786
09 Vanhauwaert,Kurt M BEL 1708 Landegem 9 4.5 1875 - 23.5 1895
10 VanParys,Frederik M BEL 1830 KGSRL Gent 9 4.5 1786 - 23.5 1852
11 DeFre,Hannes M BEL 1731 KGSRL Gent 9 4.5 1856 - 22.5 1861
12 Rabbers,Daniel M NED 1811 Dr. Max Euwe 9 4.5 1683 - 21.5 1705
13 Meissel,Jan M GER 1786 Granschutz 9 4.5 1797 - 20.5 1817
14 VandenAbeele,Xavier M BEL 1761 Zugzwang 9 4.5 1807 - 20.5 1810
15 Devolder,Pieter M BEL 1786 KGSRL Gent 9 4.5 1800 - 20.5 1808
16 Dhooge,Servaas M BEL 1795 Wetteren 9 4.5 1808 - 20.0 1815
17 Daday,Csaba M HUN 1725 KGSRL Gent 9 4.5 1721 - 20.0 1718
18 Dhuyvetter,Koen M BEL 1730 Wachtebeke 9 4.5 1530 - 18.5 1539
19 DeFre,Walter M BEL 1805 Wetteren 9 4.0 1645 - 21.0 1811
20 Peeters,Alex M BEL 1769 KOSK Oostende 9 4.0 1811 - 20.5 1859
21 Vanlommel,Maxim M BEL 1713 Westerlo 9 4.0 1654 - 20.5 1681
22 Groenewolt,Jessica F NED 1801 Dr. Max Euwe 9 4.0 1702 - 20.0 1739
23 DeSaegher,Victor M BEL 1765 KGSRL Gent 9 4.0 1692 - 20.0 1727
24 Meruma,Arie M NED 1715 Nieuw Vennep 9 4.0 1653 - 19.0 1737
25 HoegenDijkhof,Harrald M NED 1760 Nieuw Vennep 9 4.0 1456 - 13.5 1489
26 Bunkens,Rudi M BEL 1720 KGSRL Gent 9 3.5 1688 - 19.0 1769
Elogroep: < 1700
Cl. Naam Voornaam Geslacht Land EloUsed Titel Clubnaam #Part. PtnTot. Perf OR Vsch. ARO
01 Vandenhole,Kobe M BEL 1569 Aalst 9 5.0 1984 - 26.0 2023
02 Vanhoucke,Kobe M BEL 1662 KGSRL Gent 9 5.0 1875 - 23.0 1828
03 DeBaets,Christof M BEL 1678 Deinze 9 5.0 1789 - 22.0 1811
04 Dekker,Jos M NED 1607 Heerenveen 9 5.0 1732 - 20.5 1719
05 Cramer,Adrienne F NED 1515 ENPS/Quibus 6 5.0 1838 - 14.0 1732
06 Tanghe,Tobias M BEL 0 9 4.5 1808 - 21.5 1808
07 Olschewski,Martin M GER 0 Geen club 9 4.5 1764 - 19.0 1764
08 VanCoppenolle,Lander M BEL 1617 KBSK Brugge 9 4.0 1762 - 22.5 1858
09 DeSmet,Karl M BEL 1432 Brussels Chess Club 9 4.0 1680 - 19.5 1733
10 VanDuijl,Niels M NED 0 Wageningen 9 4.0 1702 - 19.0 1738
11 Dhooge,Achiel M BEL 1630 Wetteren 9 4.0 1607 - 18.0 1633
12 VanDerLinden,Martin M NED 1378 Hillegom 9 4.0 1682 - 17.5 1752
13 Pynket,Seppe M BEL 1365 KGSRL Gent 9 4.0 1668 - 17.5 1746
14 Froeyman,Hugo M BEL 1652 Mechelen 9 4.0 1576 - 17.0 1670
15 Deloof,Koen M BEL 1671 KGSRL Gent 9 4.0 1570 - 17.0 1612
16 Meignen,Gaetan M BEL 1588 KGSRL Gent 9 4.0 1503 - 16.0 1552
17 Kellner,Nikolaus M AUT 1613 Austria Wien 9 4.0 1470 - 16.0 1514
18 Phlips,Daan M BEL 1698 KGSRL Gent 5 4.0 1418 - 10.5 1346
19 VanTeijens,Onno M NED 1619 Dr. Max Euwe 9 3.5 1789 - 22.0 1882
20 Duijvesteijn,Andre M NED 1669 Nieuw Vennep 9 3.5 1737 - 21.0 1893
21 Roelandt,Jesse M BEL 1240 Kortrijk 9 3.5 1559 - 19.0 1780
22 Grant-Ross,Peter M ENG 1585 Kings Head 9 3.5 1682 - 18.5 1845
23 Musabayev,Maxim M BEL 1558 LSV-Chesspirant 9 3.5 1666 - 18.0 1834
24 Vandekerckhove,Ava F BEL 1600 Bredene 8 3.5 1645 - 18.0 1658
25 Plomp,Mateo M BEL 1512 Mercatel 8 3.5 1685 - 16.5 1742
26 Hahne,Marcel M NED 1566 Wageningen 9 3.5 1579 - 16.5 1730
27 Bernecker,Hannes M GER 1280 Granschutz 9 3.5 1478 - 16.0 1615
28 VanDoorne,Stijn M BEL 1497 Landegem 9 3.5 1460 - 15.0 1550
29 Froeyman,Evelien F BEL 1446 Mechelen 9 3.5 1458 - 14.5 1684
30 VanParys,Dago M BEL 1167 KGSRL Gent 9 3.5 1377 - 11.5 1532
31 Ramon,Joeri M BEL 1353 KBSK Brugge 9 3.5 1451 - 11.0 1549
32 Lameire,Hans M BEL 1440 Deinze 7 3.5 1455 - 8.5 1672
33 Burssens,Maya F BEL 1358 Mercatel 9 3.0 1514 - 17.5 1788
34 Cleuren,Thomas M BEL 1644 Gentbrugge 8 3.0 1480 - 17.0 1681
35 DeVet,Sylvin M BEL 1556 Westerlo 9 3.0 1353 - 15.5 1640
36 Huitema,Doeke M NED 1479 Rijswijk 9 3.0 1492 - 15.5 1626
37 Vanbellingen,Patrick M BEL 1589 KGSRL Gent 9 3.0 1368 - 14.5 1590
38 VanDenAbeele,Veerle F BEL 1380 KGSRL Gent 8 3.0 1437 - 14.0 1635
39 Nica,Radu-Catalin M BEL 1444 Excelsior 9 3.0 1416 - 14.0 1603
40 Rawoens,Jonas M BEL 1411 KGSRL Gent 9 3.0 1399 - 13.5 1697
41 Traest,Alexander M BEL 1308 KGSRL Gent 9 3.0 1428 - 13.0 1591
42 Tillieu,Anja F BEL 0 KGSRL Gent 8 3.0 1325 - 13.0 1518
43 Frere,Roel M BEL 1219 Granschutz 8 3.0 1108 - 11.5 1419
44 Dekker,Willem M NED 1437 MSC Den Helder 9 3.0 1282 - 11.0 1599
45 Abramenko,Aleksei M BEL 0 KGSRL Gent 8 3.0 1245 - 10.0 1438
46 Huntley,Kevin M ENG 1291 Salisbury 8 3.0 1175 - 10.0 1429
47 Sloan,Cecil M USA 1483 Geen club 7 3.0 1563 - 9.5 1721
48 VanDePerre,Patrick M BEL 1654 PVH Antwerpen 7 3.0 1326 - 6.5 1511
49 Traest,Philip M BEL 1445 KGSRL Gent 9 2.5 1434 - 14.5 1656
50 Macdonald,Tristan M FRA 1550 Wavre 6 2.5 1543 - 11.5 1813
51 Morton,AlistairT M ENG 1352 Kings Head 8 2.5 1166 - 8.5 1433
52 Vanson,Lotte F BEL 888 KGSRL Gent 9 2.5 1029 - 8.0 1316
53 DeCaluwe,Gerard M BEL 1074 KGSRL Gent 8 2.5 1202 - 7.5 1479
54 Roels,Robert M BEL 1268 KGSRL Gent 8 2.5 1115 - 5.5 1340
55 Geysen,Steven M BEL 0 5 2.0 1523 - 12.0 1588
56 Plomp,Luka M BEL 1303 Mercatel 8 2.0 1354 - 11.5 1685
57 Pauwels,Johan M BEL 0 Wetteren 9 2.0 1287 - 11.0 1507
58 Roos,Maarten M NED 1409 Amsterdam West 9 2.0 1236 - 10.0 1463
59 Minnaert,Bob M BEL 1357 Beveren 9 2.0 1208 - 9.0 1508
60 Franke,Florian M GER 919 Granschutz 8 2.0 958 - 6.0 1426
61 Rommel,Pascal M BEL 1630 Deinze 3 2.0 1470 - 5.0 1602
62 Kindts,Christelle F BEL 896 KGSRL Gent 8 2.0 809 - 5.0 1372
63 VanDerHeijden,Lourens M NED 1085 De Wijker Toren 7 1.5 1035 - 5.5 1417
64 Moerman,Axl M BEL 1020 LSV-Chesspirant 9 1.0 899 - 4.0 1330
65 Frere,Kolya M BEL 872 Granschutz 7 0.5 725 - 3.0 1303
66 Stevens,Joel M BEL 1301 KGSRL Gent 0 0.5 0 - 0.5 0
Elogroep: jeugd
Cl. Naam Voornaam Geslacht Land EloUsed Titel Clubnaam #Part. PtnTot. Perf OR Vsch. ARO
01 Palchuk,Andrii M UKR 2248 FM Geen club 8 7.0 2415 - 31.0 2154
02 Dauw,Sterre M BEL 2287 FM Mechelen 9 6.5 2175 - 31.0 1998
03 Domalchuk-Jonasson,Aleksandr M ISL 2244 Geen club 8 6.0 2197 - 27.0 2032
04 Musabayeva,Diana F BEL 1949 LSV-Chesspirant 9 5.5 2092 - 29.5 1990
05 Zouaghi,Amir M BEL 1840 KGSRL Gent 8 5.0 2022 - 28.0 2105
06 Vandenhole,Kobe M BEL 1569 Aalst 9 5.0 1984 - 26.0 2023
07 Vanhoucke,Kobe M BEL 1662 KGSRL Gent 9 5.0 1875 - 23.0 1828
08 Dhooge,Servaas M BEL 1795 Wetteren 9 4.5 1808 - 20.0 1815
09 VanCoppenolle,Lander M BEL 1617 KBSK Brugge 9 4.0 1762 - 22.5 1858
10 Peeters,Alex M BEL 1769 KOSK Oostende 9 4.0 1811 - 20.5 1859
11 VanDuijl,Niels M NED 0 Wageningen 9 4.0 1702 - 19.0 1738
12 Pynket,Seppe M BEL 1365 KGSRL Gent 9 4.0 1668 - 17.5 1746
13 Froeyman,Hugo M BEL 1652 Mechelen 9 4.0 1576 - 17.0 1670
14 Phlips,Daan M BEL 1698 KGSRL Gent 5 4.0 1418 - 10.5 1346
15 Roelandt,Jesse M BEL 1240 Kortrijk 9 3.5 1559 - 19.0 1780
16 Musabayev,Maxim M BEL 1558 LSV-Chesspirant 9 3.5 1666 - 18.0 1834
17 Plomp,Mateo M BEL 1512 Mercatel 8 3.5 1685 - 16.5 1742
18 Bernecker,Hannes M GER 1280 Granschutz 9 3.5 1478 - 16.0 1615
19 Froeyman,Evelien F BEL 1446 Mechelen 9 3.5 1458 - 14.5 1684
20 VanParys,Dago M BEL 1167 KGSRL Gent 9 3.5 1377 - 11.5 1532
21 Burssens,Maya F BEL 1358 Mercatel 9 3.0 1514 - 17.5 1788
22 Traest,Alexander M BEL 1308 KGSRL Gent 9 3.0 1428 - 13.0 1591
23 Abramenko,Aleksei M BEL 0 KGSRL Gent 8 3.0 1245 - 10.0 1438
24 Vanson,Lotte F BEL 888 KGSRL Gent 9 2.5 1029 - 8.0 1316
25 Plomp,Luka M BEL 1303 Mercatel 8 2.0 1354 - 11.5 1685
26 Moerman,Axl M BEL 1020 LSV-Chesspirant 9 1.0 899 - 4.0 1330
27 Frere,Kolya M BEL 872 Granschutz 7 0.5 725 - 3.0 1303
Elogroep: 55+
Cl. Naam Voornaam Geslacht Land EloUsed Titel Clubnaam #Part. PtnTot. Perf OR Vsch. ARO
01 Mcmichael,RichardJ M ENG 2139 FM Kings Head 9 6.0 2240 - 34.0 2122
02 Stone,AndrewM M ENG 2096 Kings Head 8 6.0 2146 - 31.0 1998
03 Goormachtigh,Johan M BEL 2128 FM KGSRL Gent 9 6.0 2036 - 30.0 1885
04 Clemens,Adrian M NED 2080 FM Groninger Comb. 9 5.5 2191 - 32.0 2103
05 Stuer,Marc M BEL 2045 Temse 9 5.5 2121 - 31.0 2011
06 Oorebeek,Erwin M NED 2191 Wageningen 9 5.5 2052 - 29.5 1968
07 Rechner,Klaus M GER 2255 SV Horrem 9 5.5 2076 - 28.5 1986
08 Schriemer,Oene M NED 2027 Philidor Leeuwarden 9 5.5 1911 - 28.5 1835
09 DeVos,Clemens M NED 1969 Wageningen 9 5.5 2013 - 26.5 1911
10 Becx,Cesar M NED 2128 FM Stukkenjagers 9 5.0 2049 - 30.5 2000
11 Pienski,Olaf M GER 1911 SF Leherheide 9 5.0 2052 - 29.0 1988
12 Eerens,Pim M NED 2079 Roosendaal 9 5.0 2040 - 28.5 1989
13 Scheermeijer,Paul M NED 2029 AÂ’dam West 9 5.0 1950 - 28.0 1897
14 Versporten,Wim M BEL 1965 KGSRL Gent 8 5.0 2080 - 27.5 1959
15 Leemans,Huub M NED 2021 De Drie Torens 9 5.0 1987 - 27.5 1944
16 Schoffelmeer,Frans M NED 2044 Amsterdam West 9 5.0 1975 - 27.5 1920
17 Tolhuizen,Ludo M NED 2020 Eindhoven 9 5.0 1835 - 26.0 1784
18 Feelders,Ad M NED 2016 De Drie Torens 9 5.0 1998 - 25.0 1936
19 Vreugdenhil,Frans M NED 1906 Leithen 8 5.0 1802 - 18.5 1764
20 Robson,PaulE M ENG 1846 Durham 7 5.0 1828 - 18.0 1834
21 Cramer,Adrienne F NED 1515 ENPS/Quibus 6 5.0 1838 - 14.0 1732
22 Dam,Hans M NED 2016 Wageningen 6 4.5 2009 - 26.5 1916
23 DeSaegher,Johan M BEL 1884 KGSRL Gent 9 4.5 1834 - 25.0 1777
24 Kloepper,Karl M GER 1894 SV Horrem 9 4.5 1837 - 24.0 1792
25 Mauquoy,Alain M BEL 1942 KGSRL Gent 9 4.5 1841 - 23.0 1814
26 Mulder,Piet M NED 1880 Staunton/Helpman 9 4.5 1809 - 21.5 1743
27 Smaling,Eric M NED 1926 Wageningen 9 4.5 1679 - 21.5 1650
28 Olschewski,Martin M GER 0 Geen club 9 4.5 1764 - 19.0 1764
29 Bonoo,Iwan M NED 1935 Amsterdam West 9 4.0 1825 - 24.0 1873
30 Hennipman,Rene M NED 2183 CM Saende Zaandam 9 4.0 1806 - 23.0 1788
31 Blom,Yeb M NED 1878 Staunton/Helpman 9 4.0 1687 - 22.5 1651
32 DeFre,Walter M BEL 1805 Wetteren 9 4.0 1645 - 21.0 1811
33 DeSmet,Karl M BEL 1432 Brussels Chess Club 9 4.0 1680 - 19.5 1733
34 Meruma,Arie M NED 1715 Nieuw Vennep 9 4.0 1653 - 19.0 1737
35 VanBunderen,Gert M BEL 1856 Hoboken 8 4.0 1653 - 19.0 1680
36 Dhooge,Achiel M BEL 1630 Wetteren 9 4.0 1607 - 18.0 1633
37 Stricker,Dieter M GER 1910 Granschutz 9 3.5 1658 - 21.0 1699
38 Bunkens,Rudi M BEL 1720 KGSRL Gent 9 3.5 1688 - 19.0 1769
39 Grant-Ross,Peter M ENG 1585 Kings Head 9 3.5 1682 - 18.5 1845
40 Hahne,Marcel M NED 1566 Wageningen 9 3.5 1579 - 16.5 1730
41 Krygelmans,Johan M BEL 2072 KGSRL Gent 4 3.0 2253 - 24.0 2029
42 DeVet,Sylvin M BEL 1556 Westerlo 9 3.0 1353 - 15.5 1640
43 Huitema,Doeke M NED 1479 Rijswijk 9 3.0 1492 - 15.5 1626
44 Vanbellingen,Patrick M BEL 1589 KGSRL Gent 9 3.0 1368 - 14.5 1590
45 Nica,Radu-Catalin M BEL 1444 Excelsior 9 3.0 1416 - 14.0 1603
46 Dekker,Willem M NED 1437 MSC Den Helder 9 3.0 1282 - 11.0 1599
47 Huntley,Kevin M ENG 1291 Salisbury 8 3.0 1175 - 10.0 1429
48 Sloan,Cecil M USA 1483 Geen club 7 3.0 1563 - 9.5 1721
49 VanDePerre,Patrick M BEL 1654 PVH Antwerpen 7 3.0 1326 - 6.5 1511
50 Traest,Philip M BEL 1445 KGSRL Gent 9 2.5 1434 - 14.5 1656
51 Morton,AlistairT M ENG 1352 Kings Head 8 2.5 1166 - 8.5 1433
52 DeCaluwe,Gerard M BEL 1074 KGSRL Gent 8 2.5 1202 - 7.5 1479
53 Roels,Robert M BEL 1268 KGSRL Gent 8 2.5 1115 - 5.5 1340
54 Roos,Maarten M NED 1409 Amsterdam West 9 2.0 1236 - 10.0 1463
55 Kindts,Christelle F BEL 896 KGSRL Gent 8 2.0 809 - 5.0 1372
56 VanDerHeijden,Lourens M NED 1085 De Wijker Toren 7 1.5 1035 - 5.5 1417
Elogroep: vrouwen
Cl. Naam Voornaam Geslacht Land EloUsed Titel Clubnaam #Part. PtnTot. Perf OR Vsch. ARO
01 Musabayeva,Diana F BEL 1949 LSV-Chesspirant 9 5.5 2092 - 29.5 1990
02 Cuvelier,Annelies F BEL 1883 LSV-Chesspirant 9 5.0 1808 - 25.0 1713
03 VanHoecke,Elena F BEL 1791 KGSRL Gent 8 5.0 1817 - 18.0 1786
04 Cramer,Adrienne F NED 1515 ENPS/Quibus 6 5.0 1838 - 14.0 1732
05 Dierckens,Sarah F BEL 1860 Mechelen 7 4.5 1795 - 21.5 1756
06 Groenewolt,Jessica F NED 1801 Dr. Max Euwe 9 4.0 1702 - 20.0 1739
07 Vandekerckhove,Ava F BEL 1600 Bredene 8 3.5 1645 - 18.0 1658
08 Froeyman,Evelien F BEL 1446 Mechelen 9 3.5 1458 - 14.5 1684
09 Burssens,Maya F BEL 1358 Mercatel 9 3.0 1514 - 17.5 1788
10 VanDenAbeele,Veerle F BEL 1380 KGSRL Gent 8 3.0 1437 - 14.0 1635
11 Tillieu,Anja F BEL 0 KGSRL Gent 8 3.0 1325 - 13.0 1518
12 Vanson,Lotte F BEL 888 KGSRL Gent 9 2.5 1029 - 8.0 1316
13 Kindts,Christelle F BEL 896 KGSRL Gent 8 2.0 809 - 5.0 1372
Beste Eloprestatie
Ronde 1: Duijvesteijn, Andre
Ronde 2: Roelandt, Jesse
Ronde 3: Vandenhole, Kobe
Ronde 4: Van Teijens, Onno
Ronde 5: Van Coppenolle, Lander
Ronde 6: Van Der Linden, Martin
Ronde 7: Vanhauwaert, Kurt
Ronde 8: Cramer, Adrienne
Ronde 9: Dekker, Jos
55+ Toernooi
Hoofdprijzen
D. Sadkowski
F. Wolferink
R. Knors
H. Sneppe
Rating -1900
T. Van De Meerakker
G. Van Rij
P. Groot
Rating -1700
R. Balatoni
H. Koedam
F. Vlaeminck
Club met de meeste hoofdclubspelers
Wetteren (7+1)
Dr. Max Euwe (8)
Ploeg met meeste punten met 5 hoofdclubspelers
Dr. Max Euwe (28,5 ptn - De Haas Wouter, De Jong Jasper, Lammens Tim, Vinke Maarten, Hesselink Rutger)
KGSRL (28,5 ptn - Van Der Stricht Geert, Goormachtigh Johan, Vincent Gwijde, De Geest Hannes, Van Hoecke Elena)
Winnaar oploswedstrijd
Sim Maerevoet
Blitztoernooi
Sterre Dauw
Amir Zouaghi
Gaetan Maignen
Vierkampen
Vierkamp A:
Wiebke Barbier
Frederik Roels
Vierkamp B:
Johan Devos
Els Baekelandt
Vierkamp C:
Jonathan Cremers
Kobe Vandelanotte