SwarLogo Clubkampioenschap KGSRL 2023-2024 C-reeks SwarLogo
401
Organisator: KGSRL
Arbiter: Veronique Inghelbrecht, Gwijde Vincent
Toernooi: Zwitsers Standard (11 Rondes)
Speeltempo: 90 min/40 zetten + 30 min met incr. 30" vanaf de 1ste zet
Datums: van 07/10/2023 tot 04/05/2024
Scheidingssystemen: OR, B Med1
VSF

R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 Pari. R11

Stand na ronde 10
Cl. Naam Voornaam Geslacht Elo Used Clubnaam #Part. #Ptn B Med1
1
Steshenko, Denis
  Steshenko, Denis 0 7.5
1 - B1  
2 W 1 Decaestecker, Maarten 1561 5.5
3 Z 0 Meignen, Gaetan 1647 6.0
4 W 0 Van Dorpe, Filip 1581 7.0
5 Z 1 Braet, Bram 1554 3.5
6 W 1 Bonnaffe, Xavier 1567 5.5
7 Z 1 Rawoens, Jonas 1539 4.0
8 W 1/2 Speybroeck, Eric 1834 6.5
9 Z 1 Van Parys, Dago 1495 4.0
10 W 1 Deloof, Koen 1658 6.5
11 W - Pynket, Seppe 1480 7.0
M 0 KGSRL Gent 10 7.5 43.5
2
Pynket, Seppe
  Pynket, Seppe 1480 7.0
1 W 1 Goethals, Philipe 1590 3.5
2 Z 1/2 Bonnaffe, Xavier 1567 5.5
3 W 1ff Robbe, Guus 1682 0.0
4 W 1/2 Vandekerckhove, Ava 1697 4.5
5 Z 1 Lambrechts, Luk 1530 2.0
6 Z - * De Bie, Luc 1474 3.0
7 W 1 Van De Kelder, Yves 1457 4.0
8 W 1/2 Deloof, Koen 1658 6.5
9 Z 1/2 Speybroeck, Eric 1834 6.5
10 W 1 Van Dorpe, Filip 1581 7.0
11 Z - Steshenko, Denis 0 7.5
M 1480 KGSRL Gent 9 7.0 39.5
3
Van Dorpe, Filip
  Van Dorpe, Filip 1581 7.0
1 W 1 De Bie, Luc 1474 3.0
2 Z 1 Van Parys, Dago 1495 4.0
3 W 0 Waegeman, Willem 1541 5.5
4 Z 1 Steshenko, Denis 0 7.5
5 W 1/2 Van De Kelder, Yves 1457 4.0
6 Z 1 Deman, Tomas 1540 6.0
7 W 1/2 Vandekerckhove, Ava 1697 4.5
8 W 1 Meignen, Gaetan 1647 6.0
9 Z 1 Deloof, Koen 1658 6.5
10 Z 0 Pynket, Seppe 1480 7.0
11 W - Decaestecker, Maarten 1561 5.5
M 1581 KGSRL Gent 10 7.0 44.0
4
Speybroeck, Eric
  Speybroeck, Eric 1834 6.5
1 Z 1/2 Deman, Tomas 1540 6.0
2 W 1 Verselder, Franky 1427 4.5
3 Z 0 Bonnaffe, Xavier 1567 5.5
4 W 1 Abramenko, Aleksei 1441 3.0
5 Z 1 Decaestecker, Maarten 1561 5.5
6 W 1ff Lambrechts, Luk 1530 2.0
7 W 1/2 Waegeman, Willem 1541 5.5
8 Z 1/2 Steshenko, Denis 0 7.5
9 W 1/2 Pynket, Seppe 1480 7.0
10 W 1/2 Meignen, Gaetan 1647 6.0
11 Z - Deloof, Koen 1658 6.5
M 1834 KGSRL Gent 10 6.5 45.5
5
Deloof, Koen
  Deloof, Koen 1658 6.5
1 W 1 Devreese, Gert 1502 3.5
2 Z 1/2 Waegeman, Willem 1541 5.5
3 W 1 Rawoens, Jonas 1539 4.0
4 W 1/2 Meignen, Gaetan 1647 6.0
5 Z 1 Bonnaffe, Xavier 1567 5.5
6 Z 1 Van De Kelder, Yves 1457 4.0
7 W 1 Van Parys, Dago 1495 4.0
8 Z 1/2 Pynket, Seppe 1480 7.0
9 W 0 Van Dorpe, Filip 1581 7.0
10 Z 0 Steshenko, Denis 0 7.5
11 W - Speybroeck, Eric 1834 6.5
M 1658 KGSRL Gent 10 6.5 43.5
6
Meignen, Gaetan
  Meignen, Gaetan 1647 6.0
1 Z 1 Bleck, Alfred 1502 3.5
2 W 1 Lambrechts, Luk 1530 2.0
3 W 1 Steshenko, Denis 0 7.5
4 Z 1/2 Deloof, Koen 1658 6.5
5 W 0 Van Parys, Dago 1495 4.0
6 Z 0 Vandekerckhove, Ava 1697 4.5
7 W 1 De Bie, Luc 1474 3.0
8 Z 0 Van Dorpe, Filip 1581 7.0
9 W 1 Bonnaffe, Xavier 1567 5.5
10 Z 1/2 Speybroeck, Eric 1834 6.5
11 W - Waegeman, Willem 1541 5.5
M 1647 KGSRL Gent 10 6.0 42.5
7
Deman, Tomas
  Deman, Tomas 1540 6.0
1 W 1/2 Speybroeck, Eric 1834 6.5
2 Z 0 Rawoens, Jonas 1539 4.0
3 W 1 Goethals, Philipe 1590 3.5
4 Z 1/2 De Bie, Luc 1474 3.0
5 Z 1/2 Abramenko, Aleksei 1441 3.0
6 W 0 Van Dorpe, Filip 1581 7.0
7 Z 1/2 Decaestecker, Maarten 1561 5.5
8 W 1 Devreese, Gert 1502 3.5
9 Z 1 Vlaeminck, Frank 1423 3.5
10 W 1 Van Parys, Dago 1495 4.0
11 Z - Vandekerckhove, Ava 1697 4.5
M 1540 KGSRL Gent 10 6.0 33.5
8
Siau, Izzy
  Siau, Izzy 1416 5.5
1  
2  
3  
4 W 0 Braet, Bram 1554 3.5
5 Z 1 Bleck, Alfred 1502 3.5
6 W 1 Abramenko, Aleksei 1441 3.0
7 Z 1 Devreese, Gert 1502 3.5
8 W 1 Verselder, Franky 1427 4.5
9 Z 1/2 De Bie, Luc 1474 3.0
10 W 1 Goethals, Philipe 1590 3.5
11 Z - Bonnaffe, Xavier 1567 5.5
M 1416 LSV-Chesspirant 7 5.5 30.0
9
Waegeman, Willem
  Waegeman, Willem 1541 5.5
1 W 1 Vlaeminck, Frank 1423 3.5
2 W 1/2 Deloof, Koen 1658 6.5
3 Z 1 Van Dorpe, Filip 1581 7.0
4 Z 0 Decaestecker, Maarten 1561 5.5
5 W 1 Vandekerckhove, Ava 1697 4.5
6 Z 0 Van Parys, Dago 1495 4.0
7 Z 1/2 Speybroeck, Eric 1834 6.5
8 W - De Bie, Luc 1474 3.0
9 Z 1/2 Van De Kelder, Yves 1457 4.0
10 W 1 Bonnaffe, Xavier 1567 5.5
11 Z - Meignen, Gaetan 1647 6.0
M 1541 KGSRL Gent 9 5.5 40.5
10
Decaestecker, Maarten
  Decaestecker, Maarten 1561 5.5
1 W 1 Abramenko, Aleksei 1441 3.0
2 Z 0 Steshenko, Denis 0 7.5
3 Z 1 De Bie, Luc 1474 3.0
4 W 1 Waegeman, Willem 1541 5.5
5 W 0 Speybroeck, Eric 1834 6.5
6 Z 1 Vlaeminck, Frank 1423 3.5
7 W 1/2 Deman, Tomas 1540 6.0
8 Z 0 Bonnaffe, Xavier 1567 5.5
9 W 1 Vandekerckhove, Ava 1697 4.5
10 Z - * Rawoens, Jonas 1539 4.0
11 Z - Van Dorpe, Filip 1581 7.0
M 1561 KGSRL Gent 9 5.5 39.0
11
Bonnaffe, Xavier
  Bonnaffe, Xavier 1567 5.5
1 Z 1 Van De Kelder, Yves 1457 4.0
2 W 1/2 Pynket, Seppe 1480 7.0
3 W 1 Speybroeck, Eric 1834 6.5
4 Z 1 Van Parys, Dago 1495 4.0
5 W 0 Deloof, Koen 1658 6.5
6 Z 0 Steshenko, Denis 0 7.5
7 W 1 Vlaeminck, Frank 1423 3.5
8 W 1 Decaestecker, Maarten 1561 5.5
9 Z 0 Meignen, Gaetan 1647 6.0
10 Z 0 Waegeman, Willem 1541 5.5
11 W - Siau, Izzy 1416 5.5
M 1567 KGSRL Gent 10 5.5 45.0
12
Vandekerckhove, Ava
  Vandekerckhove, Ava 1697 4.5
1 W 1/2 Rawoens, Jonas 1539 4.0
2 Z 1 Abramenko, Aleksei 1441 3.0
3 W 0 Van Parys, Dago 1495 4.0
4 Z 1/2 Pynket, Seppe 1480 7.0
5 Z 0 Waegeman, Willem 1541 5.5
6 W 1 Meignen, Gaetan 1647 6.0
7 Z 1/2 Van Dorpe, Filip 1581 7.0
8 W 1 Goethals, Philipe 1590 3.5
9 Z 0 Decaestecker, Maarten 1561 5.5
10 W - * Van De Kelder, Yves 1457 4.0
11 W - Deman, Tomas 1540 6.0
F 1697 KGSRL Gent 9 4.5 40.0
13
Verselder, Franky
  Verselder, Franky 1427 4.5
1 W 1 Braet, Bram 1554 3.5
2 Z 0 Speybroeck, Eric 1834 6.5
3 Z 0 Lambrechts, Luk 1530 2.0
4 W 0 Vlaeminck, Frank 1423 3.5
5 - B1  
6 Z 1/2 De Bruycker, Rene 1610 4.0
7 W 1/2 Goethals, Philipe 1590 3.5
8 Z 0 Siau, Izzy 1416 5.5
9 W 1/2 Abramenko, Aleksei 1441 3.0
10 Z 1 Bleck, Alfred 1502 3.5
11 Z - Van De Kelder, Yves 1457 4.0
M 1427 KGSRL Gent 10 4.5 31.0
14
Van De Kelder, Yves
  Van De Kelder, Yves 1457 4.0
1 W 0 Bonnaffe, Xavier 1567 5.5
2 Z 1ff Robbe, Guus 1682 0.0
3 W 1 De Bruycker, Rene 1610 4.0
4 Z 1 Rawoens, Jonas 1539 4.0
5 Z 1/2 Van Dorpe, Filip 1581 7.0
6 W 0 Deloof, Koen 1658 6.5
7 Z 0 Pynket, Seppe 1480 7.0
8 Z - Van Parys, Dago 1495 4.0
9 W 1/2 Waegeman, Willem 1541 5.5
10 Z - Vandekerckhove, Ava 1697 4.5
11 W - Verselder, Franky 1427 4.5
M 1457 KGSRL Gent 8 4.0 42.5
15
Rawoens, Jonas
  Rawoens, Jonas 1539 4.0
1 Z 1/2 Vandekerckhove, Ava 1697 4.5
2 W 1 Deman, Tomas 1540 6.0
3 Z 0 Deloof, Koen 1658 6.5
4 W 0 Van De Kelder, Yves 1457 4.0
5 W 1 De Bie, Luc 1474 3.0
6 Z - * Goethals, Philipe 1590 3.5
7 W 0 Steshenko, Denis 0 7.5
8 Z 1 De Bruycker, Rene 1610 4.0
9 Z 1/2 Devreese, Gert 1502 3.5
10 W - Decaestecker, Maarten 1561 5.5
11 Z - Van Parys, Dago 1495 4.0
M 1539 KGSRL Gent 8 4.0 37.5
16
Van Parys, Dago
  Van Parys, Dago 1495 4.0
1 Z 1 De Bruycker, Rene 1610 4.0
2 W 0 Van Dorpe, Filip 1581 7.0
3 Z 1 Vandekerckhove, Ava 1697 4.5
4 W 0 Bonnaffe, Xavier 1567 5.5
5 Z 1 Meignen, Gaetan 1647 6.0
6 W 1 Waegeman, Willem 1541 5.5
7 Z 0 Deloof, Koen 1658 6.5
8 W - * Van De Kelder, Yves 1457 4.0
9 W 0 Steshenko, Denis 0 7.5
10 Z 0 Deman, Tomas 1540 6.0
11 W - Rawoens, Jonas 1539 4.0
M 1495 KGSRL Gent 9 4.0 45.5
17
De Bruycker, Rene
  De Bruycker, Rene 1610 4.0
1 W 0 Van Parys, Dago 1495 4.0
2 Z 1 Devreese, Gert 1502 3.5
3 Z 0 Van De Kelder, Yves 1457 4.0
4 W 1/2 Bleck, Alfred 1502 3.5
5 Z 0 Vlaeminck, Frank 1423 3.5
6 W 1/2 Verselder, Franky 1427 4.5
7 Z 1 Braet, Bram 1554 3.5
8 W 0 Rawoens, Jonas 1539 4.0
9 Z 1/2 Goethals, Philipe 1590 3.5
10 W 1/2 Abramenko, Aleksei 1441 3.0
11 W - De Bie, Luc 1474 3.0
M 1610 KGSRL Gent 10 4.0 28.0
18
Goethals, Philipe
  Goethals, Philipe 1590 3.5
1 Z 0 Pynket, Seppe 1480 7.0
2 W 1/2 Bleck, Alfred 1502 3.5
3 Z 0 Deman, Tomas 1540 6.0
4 - B1  
5 W 1 Devreese, Gert 1502 3.5
6 W - Rawoens, Jonas 1539 4.0
7 Z 1/2 Verselder, Franky 1427 4.5
8 Z 0 Vandekerckhove, Ava 1697 4.5
9 W 1/2 De Bruycker, Rene 1610 4.0
10 Z 0 Siau, Izzy 1416 5.5
11 W - Braet, Bram 1554 3.5
M 1590 KGSRL Gent 9 3.5 37.5
19
Vlaeminck, Frank
  Vlaeminck, Frank 1423 3.5
1 Z 0 Waegeman, Willem 1541 5.5
2 - B1  
3 W 0 Devreese, Gert 1502 3.5
4 Z 1 Verselder, Franky 1427 4.5
5 W 1 De Bruycker, Rene 1610 4.0
6 W 0 Decaestecker, Maarten 1561 5.5
7 Z 0 Bonnaffe, Xavier 1567 5.5
8 Z 1/2 Bleck, Alfred 1502 3.5
9 W 0 Deman, Tomas 1540 6.0
10 W - Braet, Bram 1554 3.5
11 Z - Abramenko, Aleksei 1441 3.0
M 1423 KGSRL Gent 9 3.5 36.0
20
Braet, Bram
  Braet, Bram 1554 3.5
1 Z 0 Verselder, Franky 1427 4.5
2 W 0 De Bie, Luc 1474 3.0
3 - B1  
4 Z 1 Siau, Izzy 1416 5.5
5 W 0 Steshenko, Denis 0 7.5
6 Z 0 Devreese, Gert 1502 3.5
7 W 0 De Bruycker, Rene 1610 4.0
8 Z 1 Abramenko, Aleksei 1441 3.0
9 W 1/2 Bleck, Alfred 1502 3.5
10 Z - * Vlaeminck, Frank 1423 3.5
11 Z - Goethals, Philipe 1590 3.5
M 1554 KGSRL Gent 9 3.5 31.5
21
Devreese, Gert
  Devreese, Gert 1502 3.5
1 Z 0 Deloof, Koen 1658 6.5
2 W 0 De Bruycker, Rene 1610 4.0
3 Z 1 Vlaeminck, Frank 1423 3.5
4 W 1ff Lambrechts, Luk 1530 2.0
5 Z 0 Goethals, Philipe 1590 3.5
6 W 1 Braet, Bram 1554 3.5
7 W 0 Siau, Izzy 1416 5.5
8 Z 0 Deman, Tomas 1540 6.0
9 W 1/2 Rawoens, Jonas 1539 4.0
10 Z 0 De Bie, Luc 1474 3.0
11 W - Bleck, Alfred 1502 3.5
M 1502 KGSRL Gent 10 3.5 35.0
22
Bleck, Alfred
  Bleck, Alfred 1502 3.5
1 W 0 Meignen, Gaetan 1647 6.0
2 Z 1/2 Goethals, Philipe 1590 3.5
3 W 0ff Abramenko, Aleksei 1441 3.0
4 Z 1/2 De Bruycker, Rene 1610 4.0
5 W 0 Siau, Izzy 1416 5.5
6 - B1  
7 Z 1/2 Abramenko, Aleksei 1441 3.0
8 W 1/2 Vlaeminck, Frank 1423 3.5
9 Z 1/2 Braet, Bram 1554 3.5
10 W 0 Verselder, Franky 1427 4.5
11 Z - Devreese, Gert 1502 3.5
M 1502 KGSRL Gent 10 3.5 31.5
23
De Bie, Luc
  De Bie, Luc 1474 3.0
1 Z 0 Van Dorpe, Filip 1581 7.0
2 Z 1 Braet, Bram 1554 3.5
3 W 0 Decaestecker, Maarten 1561 5.5
4 W 1/2 Deman, Tomas 1540 6.0
5 Z 0 Rawoens, Jonas 1539 4.0
6 W - Pynket, Seppe 1480 7.0
7 Z 0 Meignen, Gaetan 1647 6.0
8 Z - * Waegeman, Willem 1541 5.5
9 W 1/2 Siau, Izzy 1416 5.5
10 W 1 Devreese, Gert 1502 3.5
11 Z - De Bruycker, Rene 1610 4.0
M 1474 KGSRL Gent 8 3.0 45.5
24
Abramenko, Aleksei
  Abramenko, Aleksei 1441 3.0
1 Z 0 Decaestecker, Maarten 1561 5.5
2 W 0 Vandekerckhove, Ava 1697 4.5
3 Z 1ff Bleck, Alfred 1502 3.5
4 Z 0 Speybroeck, Eric 1834 6.5
5 W 1/2 Deman, Tomas 1540 6.0
6 Z 0 Siau, Izzy 1416 5.5
7 W 1/2 Bleck, Alfred 1502 3.5
8 W 0 Braet, Bram 1554 3.5
9 Z 1/2 Verselder, Franky 1427 4.5
10 Z 1/2 De Bruycker, Rene 1610 4.0
11 W - Vlaeminck, Frank 1423 3.5
M 1441 KGSRL Gent 10 3.0 38.0
25
Lambrechts, Luk
  Lambrechts, Luk 1530 2.0
1 W 1ff Robbe, Guus 1682 0.0
2 Z 0 Meignen, Gaetan 1647 6.0
3 W 1 Verselder, Franky 1427 4.5
4 Z 0ff Devreese, Gert 1502 3.5
5 W 0 Pynket, Seppe 1480 7.0
6 Z 0ff Speybroeck, Eric 1834 6.5
7  
8  
9  
10  
11  
M 1530 KGSRL Gent 6 2.0 37.5
26
Robbe, Guus
  Robbe, Guus 1682 0.0
1 Z 0ff Lambrechts, Luk 1530 2.0
2 W 0ff Van De Kelder, Yves 1457 4.0
3 Z 0ff Pynket, Seppe 1480 7.0
4  
5  
6  
7  
8  
9  
10  
11  
M 1682 KGSRL Gent 3 0.0 26.0


Ronde 11 (04/05/2024) Paringen
Bordnr. Naam Voornaam Elo Res. Naam Voornaam Elo
1 Steshenko, Denis (0) - Pynket, Seppe (1480)
2 Van Dorpe, Filip (1581) - Decaestecker, Maarten (1561)
3 Deloof, Koen (1658) - Speybroeck, Eric (1834)
4 Meignen, Gaetan (1647) - Waegeman, Willem (1541)
5 Vandekerckhove, Ava (1697) - Deman, Tomas (1540)
6 Bonnaffe, Xavier (1567) - Siau, Izzy (1416)
7 Van Parys, Dago (1495) - Rawoens, Jonas (1539)
8 Van De Kelder, Yves (1457) - Verselder, Franky (1427)
9 Goethals, Philipe (1590) - Braet, Bram (1554)
10 De Bruycker, Rene (1610) - De Bie, Luc (1474)
11 Abramenko, Aleksei (1441) - Vlaeminck, Frank (1423)
12 Devreese, Gert (1502) - Bleck, Alfred (1502)
  Lambrechts, Luk (1530) 0 Afwezig
  Robbe, Guus (1682) 0 Afwezig
Ronde 10 (13/04/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Elo Res. Naam Voornaam Elo
1 Pynket, Seppe (1480) 1-0 Van Dorpe, Filip (1581)
2 Steshenko, Denis (0) 1-0 Deloof, Koen (1658)
3 Speybroeck, Eric (1834) ½-½ Meignen, Gaetan (1647)
4 Waegeman, Willem (1541) 1-0 Bonnaffe, Xavier (1567)
5 Rawoens, Jonas (1539) - Decaestecker, Maarten (1561)
6 Deman, Tomas (1540) 1-0 Van Parys, Dago (1495)
7 Vandekerckhove, Ava (1697) - Van De Kelder, Yves (1457)
8 Siau, Izzy (1416) 1-0 Goethals, Philipe (1590)
9 Vlaeminck, Frank (1423) - Braet, Bram (1554)
10 De Bie, Luc (1474) 1-0 Devreese, Gert (1502)
11 Bleck, Alfred (1502) 0-1 Verselder, Franky (1427)
12 De Bruycker, Rene (1610) ½-½ Abramenko, Aleksei (1441)
  Lambrechts, Luk (1530) 0 Afwezig
  Robbe, Guus (1682) 0 Afwezig
Ronde 9 (06/04/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Elo Res. Naam Voornaam Elo
1 Deloof, Koen (1658) 0-1 Van Dorpe, Filip (1581)
2 Speybroeck, Eric (1834) ½-½ Pynket, Seppe (1480)
3 Van Parys, Dago (1495) 0-1 Steshenko, Denis (0)
4 Meignen, Gaetan (1647) 1-0 Bonnaffe, Xavier (1567)
5 Decaestecker, Maarten (1561) 1-0 Vandekerckhove, Ava (1697)
6 Van De Kelder, Yves (1457) ½-½ Waegeman, Willem (1541)
7 Devreese, Gert (1502) ½-½ Rawoens, Jonas (1539)
8 De Bie, Luc (1474) ½-½ Siau, Izzy (1416)
9 Vlaeminck, Frank (1423) 0-1 Deman, Tomas (1540)
10 Goethals, Philipe (1590) ½-½ De Bruycker, Rene (1610)
11 Braet, Bram (1554) ½-½ Bleck, Alfred (1502)
12 Verselder, Franky (1427) ½-½ Abramenko, Aleksei (1441)
  Lambrechts, Luk (1530) 0 Afwezig
  Robbe, Guus (1682) 0 Afwezig
Ronde 8 (16/03/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Elo Res. Naam Voornaam Elo
1 Pynket, Seppe (1480) ½-½ Deloof, Koen (1658)
2 Steshenko, Denis (0) ½-½ Speybroeck, Eric (1834)
3 Van Dorpe, Filip (1581) 1-0 Meignen, Gaetan (1647)
4 Bonnaffe, Xavier (1567) 1-0 Decaestecker, Maarten (1561)
5 Vandekerckhove, Ava (1697) 1-0 Goethals, Philipe (1590)
6 Waegeman, Willem (1541) - De Bie, Luc (1474)
7 Van Parys, Dago (1495) - Van De Kelder, Yves (1457)
8 De Bruycker, Rene (1610) 0-1 Rawoens, Jonas (1539)
9 Deman, Tomas (1540) 1-0 Devreese, Gert (1502)
10 Siau, Izzy (1416) 1-0 Verselder, Franky (1427)
11 Bleck, Alfred (1502) ½-½ Vlaeminck, Frank (1423)
12 Abramenko, Aleksei (1441) 0-1 Braet, Bram (1554)
  Lambrechts, Luk (1530) 0 Afwezig
  Robbe, Guus (1682) 0 Afwezig
Ronde 7 (02/03/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Elo Res. Naam Voornaam Elo
1 Pynket, Seppe (1480) 1-0 Van De Kelder, Yves (1457)
2 Speybroeck, Eric (1834) ½-½ Waegeman, Willem (1541)
3 Van Dorpe, Filip (1581) ½-½ Vandekerckhove, Ava (1697)
4 Deloof, Koen (1658) 1-0 Van Parys, Dago (1495)
5 Rawoens, Jonas (1539) 0-1 Steshenko, Denis (0)
6 Meignen, Gaetan (1647) 1-0 De Bie, Luc (1474)
7 Decaestecker, Maarten (1561) ½-½ Deman, Tomas (1540)
8 Bonnaffe, Xavier (1567) 1-0 Vlaeminck, Frank (1423)
9 Verselder, Franky (1427) ½-½ Goethals, Philipe (1590)
10 Devreese, Gert (1502) 0-1 Siau, Izzy (1416)
11 Braet, Bram (1554) 0-1 De Bruycker, Rene (1610)
12 Abramenko, Aleksei (1441) ½-½ Bleck, Alfred (1502)
  Lambrechts, Luk (1530) 0 Afwezig
  Robbe, Guus (1682) 0 Afwezig
Ronde 6 (20/01/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Elo Res. Naam Voornaam Elo
1 Van Parys, Dago (1495) 1-0 Waegeman, Willem (1541)
2 Vandekerckhove, Ava (1697) 1-0 Meignen, Gaetan (1647)
3 Van De Kelder, Yves (1457) 0-1 Deloof, Koen (1658)
4 De Bie, Luc (1474) - Pynket, Seppe (1480)
5 Speybroeck, Eric (1834) 1ff-0 Lambrechts, Luk (1530)
6 Deman, Tomas (1540) 0-1 Van Dorpe, Filip (1581)
7 Steshenko, Denis (0) 1-0 Bonnaffe, Xavier (1567)
8 Vlaeminck, Frank (1423) 0-1 Decaestecker, Maarten (1561)
9 Goethals, Philipe (1590) - Rawoens, Jonas (1539)
10 De Bruycker, Rene (1610) ½-½ Verselder, Franky (1427)
11 Devreese, Gert (1502) 1-0 Braet, Bram (1554)
12 Siau, Izzy (1416) 1-0 Abramenko, Aleksei (1441)
  Bleck, Alfred (1502) 1 Bye
  Robbe, Guus (1682) 0 Afwezig
Ronde 5 (23/12/2023) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Elo Res. Naam Voornaam Elo
1 Meignen, Gaetan (1647) 0-1 Van Parys, Dago (1495)
2 Waegeman, Willem (1541) 1-0 Vandekerckhove, Ava (1697)
3 Bonnaffe, Xavier (1567) 0-1 Deloof, Koen (1658)
4 Lambrechts, Luk (1530) 0-1 Pynket, Seppe (1480)
5 Decaestecker, Maarten (1561) 0-1 Speybroeck, Eric (1834)
6 Van Dorpe, Filip (1581) ½-½ Van De Kelder, Yves (1457)
7 Rawoens, Jonas (1539) 1-0 De Bie, Luc (1474)
8 Vlaeminck, Frank (1423) 1-0 De Bruycker, Rene (1610)
9 Braet, Bram (1554) 0-1 Steshenko, Denis (0)
10 Goethals, Philipe (1590) 1-0 Devreese, Gert (1502)
11 Abramenko, Aleksei (1441) ½-½ Deman, Tomas (1540)
12 Bleck, Alfred (1502) 0-1 Siau, Izzy (1416)
  Verselder, Franky (1427) 1 Bye
  Robbe, Guus (1682) 0 Afwezig
Ronde 4 (09/12/2023) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Elo Res. Naam Voornaam Elo
1 Deloof, Koen (1658) ½-½ Meignen, Gaetan (1647)
2 Pynket, Seppe (1480) ½-½ Vandekerckhove, Ava (1697)
3 Van Parys, Dago (1495) 0-1 Bonnaffe, Xavier (1567)
4 Decaestecker, Maarten (1561) 1-0 Waegeman, Willem (1541)
5 Rawoens, Jonas (1539) 0-1 Van De Kelder, Yves (1457)
6 Devreese, Gert (1502) 1ff-0 Lambrechts, Luk (1530)
7 Steshenko, Denis (0) 0-1 Van Dorpe, Filip (1581)
8 Speybroeck, Eric (1834) 1-0 Abramenko, Aleksei (1441)
9 De Bie, Luc (1474) ½-½ Deman, Tomas (1540)
10 Siau, Izzy (1416) 0-1 Braet, Bram (1554)
11 Verselder, Franky (1427) 0-1 Vlaeminck, Frank (1423)
12 De Bruycker, Rene (1610) ½-½ Bleck, Alfred (1502)
  Goethals, Philipe (1590) 1 Bye
  Robbe, Guus (1682) 0 Afwezig
Ronde 3 (25/11/2023) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Elo Res. Naam Voornaam Elo
1 Meignen, Gaetan (1647) 1-0 Steshenko, Denis (0)
2 Vandekerckhove, Ava (1697) 0-1 Van Parys, Dago (1495)
3 Bonnaffe, Xavier (1567) 1-0 Speybroeck, Eric (1834)
4 Pynket, Seppe (1480) 1ff-0 Robbe, Guus (1682)
5 Deloof, Koen (1658) 1-0 Rawoens, Jonas (1539)
6 Van Dorpe, Filip (1581) 0-1 Waegeman, Willem (1541)
7 De Bie, Luc (1474) 0-1 Decaestecker, Maarten (1561)
8 Lambrechts, Luk (1530) 1-0 Verselder, Franky (1427)
9 Vlaeminck, Frank (1423) 0-1 Devreese, Gert (1502)
10 Van De Kelder, Yves (1457) 1-0 De Bruycker, Rene (1610)
11 Deman, Tomas (1540) 1-0 Goethals, Philipe (1590)
12 Bleck, Alfred (1502) 0-1ff Abramenko, Aleksei (1441)
  Braet, Bram (1554) 1 Bye
  Siau, Izzy (1416) 0 Afwezig
Ronde 2 (04/11/2023) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Elo Res. Naam Voornaam Elo
1 Waegeman, Willem (1541) ½-½ Deloof, Koen (1658)
2 Meignen, Gaetan (1647) 1-0 Lambrechts, Luk (1530)
3 Van Parys, Dago (1495) 0-1 Van Dorpe, Filip (1581)
4 Bonnaffe, Xavier (1567) ½-½ Pynket, Seppe (1480)
5 Steshenko, Denis (0) 1-0 Decaestecker, Maarten (1561)
6 Speybroeck, Eric (1834) 1-0 Verselder, Franky (1427)
7 Abramenko, Aleksei (1441) 0-1 Vandekerckhove, Ava (1697)
8 Robbe, Guus (1682) 0-1ff Van De Kelder, Yves (1457)
9 Rawoens, Jonas (1539) 1-0 Deman, Tomas (1540)
10 Devreese, Gert (1502) 0-1 De Bruycker, Rene (1610)
11 Goethals, Philipe (1590) ½-½ Bleck, Alfred (1502)
12 Braet, Bram (1554) 0-1 De Bie, Luc (1474)
  Vlaeminck, Frank (1423) 1 Bye
  Siau, Izzy (1416) 0 Afwezig
Ronde 1 (07/10/2023) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Elo Res. Naam Voornaam Elo
1 Deman, Tomas (1540) ½-½ Speybroeck, Eric (1834)
2 Vandekerckhove, Ava (1697) ½-½ Rawoens, Jonas (1539)
3 Lambrechts, Luk (1530) 1ff-0 Robbe, Guus (1682)
4 Deloof, Koen (1658) 1-0 Devreese, Gert (1502)
5 Bleck, Alfred (1502) 0-1 Meignen, Gaetan (1647)
6 De Bruycker, Rene (1610) 0-1 Van Parys, Dago (1495)
7 Pynket, Seppe (1480) 1-0 Goethals, Philipe (1590)
8 Van Dorpe, Filip (1581) 1-0 De Bie, Luc (1474)
9 Van De Kelder, Yves (1457) 0-1 Bonnaffe, Xavier (1567)
10 Decaestecker, Maarten (1561) 1-0 Abramenko, Aleksei (1441)
11 Verselder, Franky (1427) 1-0 Braet, Bram (1554)
12 Waegeman, Willem (1541) 1-0 Vlaeminck, Frank (1423)
  Steshenko, Denis (0) 1 Bye
  Siau, Izzy (1416) 0 Afwezig

(©)FRBE-KBSB-v6.34 2024/01/15 (©) GMA 2015 - 2024 Build : 2024/04/15 00:23