Koninklijke Gentse Schaakkring Ruy Lopez




KGSRL
N     Naam                 R  ELO   V/M Club            Ptn  P  Res 

01    Boudry William       1  2034  M   LSV-Chesspirant 6.5  7
02    Vanduyfhuys Daria    1  1887  V   KGSRL Gent      5.5  7   0.5  24.5
03    Neisingh Nils        0  1659  M                   5.5  7   0.5  23.0
04    Rogge Parcival       0  1537  M   LSV-Chesspirant 5.0  7   ---  22.5
05    De Rycke Tyani       0  1644  V   LSV-Chesspirant 5.0  7   ---  22.0
06    Vincent Ayla         1  1722  V   KGSRL Gent      5.0  7   ---  20.0
07    Smet Lars            0  1511  M   Wetteren        5.0  7   ---  18.0
08    De Reese Elias       0  1700  M   KGSRL Gent      4.5  7   ---  21.5
09    Vanhoucke Kobe       0  1408  M   KGSRL Gent      4.5  7   ---  19.5
10    Van Aken Jelmer      0  1582  M                   4.5  7   ---  17.5
11    Bonenkamp Jasper     0  1535  M                   4.5  7   ---  15.5  22.0
12    Vanduyfhuys Igor     0  1527  M   KGSRL Gent      4.5  7   ---  15.5  20.0
13    Sleypen Maxim        0  1371  M   KGSRL Gent      4.0  7   ---  19.0
14    Phlips Daan          0  1361  M   KGSRL Gent      4.0  7   ---  18.0  25.5
15    Naessens Wolf        0  1366  M   LSV-Chesspirant 4.0  7   ---  18.0  24.0
16    Heymans Berwout      0  1663  M   Aalst           4.0  7   ---  17.5
17    Smeets Kobe          0  1350  M                   4.0  7   ---  16.5
18    Daels Emma           0  1467  V   Tielt           4.0  7   ---  16.0
19    Klein Lucas          0  1450  M                   4.0  7   ---  15.0
20    De Fre Hannes        1  1588  M   KGSRL Gent      3.5  7   ---  17.0
21    Traest Alexander     0  1199  M   KGSRL Gent      3.5  7   ---  16.0
22    Van Manen Siebe      0  1418  M                   3.5  7   ---  14.5
23    Van Volsem Merlijn   0     0  M   KGSRL Gent      3.5  7   ---  12.0  22.5
24    Condes Alexie Sheen  1  1194  V   LSV-Chesspirant 3.5  7   ---  12.0  21.5
25    Schoonhoven Mark     0  1323  M                   3.5  7   ---  11.5
26    Pouleyn Floris       0     0  M   KGSRL Gent      3.5  7   ---   8.0
27    D'Haenens Leon       0  1435  M   LSV-Chesspirant 3.0  7   ---  15.0
28    Quintens Sam         0     0  M   KBSK Brugge     3.0  7   ---  13.5
29    Deleu Leen           0  1293  V   KGSRL Gent      3.0  7   ---  11.5
30    Wilmsen Thibault     0  1168  M   KGSRL Gent      3.0  7   ---  11.0
31    Pynket Seppe         0     0  M   KGSRL Gent      3.0  7   ---  10.0
32    Snel Kasper          0  1300  M                   3.0  7   ---   9.0
33    Deleu Karen          0  1394  V   KGSRL Gent      3.0  7   ---   7.0
34    Ubbink Anouk         0  1300  V                   2.5  7   ---  12.5
35    Deleu Ellen          0  1260  V   KGSRL Gent      2.5  7   ---  11.5
36    Vanson Jolien        1  1012  V   KGSRL Gent      2.5  7   ---  10.5
37    Bosman Jochem        0  1100  M                   2.0  7   ---  10.0
38    Kraaijpoel Janne     0  1100  M                   2.0  7   ---   9.0
39    Achterberg Jonas     0  1300  M                   2.0  7   ---   8.0
40    Jalalijam Ashkan     0     0  M   KGSRL Gent      2.0  7   ---   7.0
41    Condes Adam Sean     0   881  M   LSV-Chesspirant 2.0  7   ---   3.0
42    Bosman Sietse        0  1100  M                   1.0  7   ---   5.0
43    Vanson Lotte         0   919  V   KGSRL Gent      1.0  6   ---   4.0
44    Schoonhoven Laura    0  1100  V                   1.0  7   ---   1.0


Eindklassement junioren

  N    Naam                 R  ELO   V/M Club            Ptn  P  Res 

  1    Boudry William       1  2034  M   LSV-Chesspirant 6.5  7
  2    Vanduyfhuys Daria    1  1887  V   KGSRL Gent      5.5  7
  3    Vincent Ayla         1  1722  V   KGSRL Gent      5.0  7
  4    De Fre Hannes        1  1588  M   KGSRL Gent      3.5  7   ---  17.0
  5    Condes Alexie Sheen  1  1194  V   LSV-Chesspirant 3.5  7   ---  12.0
  6    Vanson Jolien        1  1012  V   KGSRL Gent      2.5  7



Ronde 1     17-02-2018
01  Boudry William      (2034 N) - Smeets Kobe         (1350 N)  1-0  
02  Schoonhoven Mark    (1323 N) - Vanduyfhuys Daria   (1887 N)  0-1  
03  Vincent Ayla        (1722 N) - Ubbink Anouk        (1300 N)  1-0  
04  Snel Kasper         (1300 N) - De Reese Elias      (1700 N)  0-1  
05  Heymans Berwout     (1663 N) - Achterberg Jonas    (1300 N)  1-0  
06  Deleu Leen          (1293 N) - Neisingh Nils       (1659 N)  -  
07  De Rycke Tyani      (1644 N) - Deleu Ellen         (1260 N)  1-0  
08  Condes Alexie Sheen (1194 N) - De Fre Hannes       (1588 N)  0-1  
09  Van Aken Jelmer     (1582 N) - Traest Alexander    (1199 N)  1-0  
10  Wilmsen Thibault    (1168 N) - Rogge Parcival      (1537 N)  0-1  
11  Bonenkamp Jasper    (1535 N) - Vanson Jolien       (1012 N)  -  
12  Schoonhoven Laura   (1100 N) - Vanduyfhuys Igor    (1527 N)  0-1  
13  Smet Lars           (1511 N) - Kraaijpoel Janne    (1100 N)  1-0  
14  Vanson Lotte        ( 919 N) - Daels Emma          (1467 N)  0-1  
15  Klein Lucas         (1450 N) - Van Volsem Merlijn  (   0  )  1-0  
16  Jalalijam Ashkan    (   0  ) - D'Haenens Leon      (1435 N)  0-1  
17  Van Manen Siebe     (1418 N) - Pynket Seppe        (   0  )  1-0  
18  Bosman Sietse       (1100 N) - Vanhoucke Kobe      (1408 N)  0-1  
19  Deleu Karen         (1394 N) - Bosman Jochem       (1100 N)  0-1  
20  Condes Adam Sean    ( 881 N) - Sleypen Maxim       (1371 N)  0-1  
21  Naessens Wolf       (1366 N) - Pouleyn Floris      (   0  )  1-0  
22  Quintens Sam        (   0  ) - Phlips Daan         (1361 N)  0-1  

Ronde 2     17-02-2018
01  Daels Emma          (1467 N) - Boudry William      (2034 N)  0-1  
02  Vanduyfhuys Daria   (1887 N) - Smet Lars           (1511 N)  1-0  
03  D'Haenens Leon      (1435 N) - Vincent Ayla        (1722 N)  0-1  
04  De Reese Elias      (1700 N) - Klein Lucas         (1450 N)  1-0  
05  Vanhoucke Kobe      (1408 N) - Heymans Berwout     (1663 N)  -  
06  Sleypen Maxim       (1371 N) - De Rycke Tyani      (1644 N)  0-1  
07  De Fre Hannes       (1588 N) - Van Manen Siebe     (1418 N)  1-0  
08  Phlips Daan         (1361 N) - Van Aken Jelmer     (1582 N)  1-0  
09  Rogge Parcival      (1537 N) - Bosman Jochem       (1100 N)  1-0  
10  Vanduyfhuys Igor    (1527 N) - Naessens Wolf       (1366 N)  0-1  
11  Neisingh Nils       (1659 N) - Bonenkamp Jasper    (1535 N)  1-0  
12  Vanson Jolien       (1012 N) - Deleu Leen          (1293 N)  0-1  
13  Kraaijpoel Janne    (1100 N) - Deleu Karen         (1394 N)  1-0  
14  Smeets Kobe         (1350 N) - Wilmsen Thibault    (1168 N)  1-0  
15  Van Volsem Merlijn  (   0  ) - Schoonhoven Mark    (1323 N)  1-0  
16  Ubbink Anouk        (1300 N) - Condes Adam Sean    ( 881 N)  1-0  
17  Pynket Seppe        (   0  ) - Snel Kasper         (1300 N)  1-0  
18  Achterberg Jonas    (1300 N) - Jalalijam Ashkan    (   0  )  1-0  
19  Deleu Ellen         (1260 N) - Schoonhoven Laura   (1100 N)  1-0  
20  Traest Alexander    (1199 N) - Bosman Sietse       (1100 N)  1-0  
21  Pouleyn Floris      (   0  ) - Condes Alexie Sheen (1194 N)  0-1  
22  Quintens Sam        (   0  ) -   1 bye
    Vanson Lotte        ( 919 N) -  Afwezig      

Ronde 3     17-02-2018
01  Boudry William      (2034 N) - De Fre Hannes       (1588 N)  1-0  
02  De Rycke Tyani      (1644 N) - Vanduyfhuys Daria   (1887 N)  0-1  
03  Vincent Ayla        (1722 N) - Rogge Parcival      (1537 N)  0-1  
04  Naessens Wolf       (1366 N) - De Reese Elias      (1700 N)  0-1  
05  Heymans Berwout     (1663 N) - Phlips Daan         (1361 N)  1-0  
06  Deleu Leen          (1293 N) - Vanhoucke Kobe      (1408 N)  0-1  
07  Vanduyfhuys Igor    (1527 N) - Neisingh Nils       (1659 N)  0-1  
08  Van Aken Jelmer     (1582 N) - Deleu Ellen         (1260 N)  1-0  
09  Smet Lars           (1511 N) - Achterberg Jonas    (1300 N)  1-0  
10  Traest Alexander    (1199 N) - Daels Emma          (1467 N)  1-0  
11  Klein Lucas         (1450 N) - Pynket Seppe        (   0  )  1-0  
12  Kraaijpoel Janne    (1100 N) - D'Haenens Leon      (1435 N)  0-1  
13  Van Manen Siebe     (1418 N) - Van Volsem Merlijn  (   0  )  1-0  
14  Bosman Jochem       (1100 N) - Sleypen Maxim       (1371 N)  0-1  
15  Condes Alexie Sheen (1194 N) - Smeets Kobe         (1350 N)  0-1  
16  Ubbink Anouk        (1300 N) - Quintens Sam        (   0  )  -  
17  Bonenkamp Jasper    (1535 N) - Deleu Karen         (1394 N)  1-0  
18  Schoonhoven Mark    (1323 N) - Vanson Jolien       (1012 N)  1-0  
19  Snel Kasper         (1300 N) - Vanson Lotte        ( 919 N)  1-0  
20  Wilmsen Thibault    (1168 N) - Condes Adam Sean    ( 881 N)  1-0  
21  Schoonhoven Laura   (1100 N) - Jalalijam Ashkan    (   0  )  0-1  
22  Bosman Sietse       (1100 N) - Pouleyn Floris      (   0  )  1-0  

Ronde 4     17-02-2018
01  De Reese Elias      (1700 N) - Boudry William      (2034 N)  0-1  
02  Vanduyfhuys Daria   (1887 N) - Rogge Parcival      (1537 N)  1-0  
03  Neisingh Nils       (1659 N) - Heymans Berwout     (1663 N)  1-0  
04  Vanhoucke Kobe      (1408 N) - De Rycke Tyani      (1644 N)  0-1  
05  Van Manen Siebe     (1418 N) - Vincent Ayla        (1722 N)  0-1  
06  De Fre Hannes       (1588 N) - Naessens Wolf       (1366 N)  0-1  
07  Sleypen Maxim       (1371 N) - Van Aken Jelmer     (1582 N)  1-0  
08  Smeets Kobe         (1350 N) - Smet Lars           (1511 N)  1-0  
09  Phlips Daan         (1361 N) - Klein Lucas         (1450 N)  1-0  
10  D'Haenens Leon      (1435 N) - Traest Alexander    (1199 N)  0-1  
11  Quintens Sam        (   0  ) - Bonenkamp Jasper    (1535 N)  -  
12  Deleu Leen          (1293 N) - Ubbink Anouk        (1300 N)  0-1  
13  Bosman Jochem       (1100 N) - Vanduyfhuys Igor    (1527 N)  0-1  
14  Daels Emma          (1467 N) - Kraaijpoel Janne    (1100 N)  1-0  
15  Jalalijam Ashkan    (   0  ) - Schoonhoven Mark    (1323 N)  0-1  
16  Van Volsem Merlijn  (   0  ) - Snel Kasper         (1300 N)  1-0  
17  Achterberg Jonas    (1300 N) - Wilmsen Thibault    (1168 N)  0-1  
18  Deleu Ellen         (1260 N) - Bosman Sietse       (1100 N)  1-0  
19  Pynket Seppe        (   0  ) - Condes Alexie Sheen (1194 N)  0-1  
20  Vanson Jolien       (1012 N) - Schoonhoven Laura   (1100 N)  1-0  
21  Deleu Karen         (1394 N) - Pouleyn Floris      (   0  )  -  
22  Condes Adam Sean    ( 881 N) - Vanson Lotte        ( 919 N)  0-1  

Ronde 5     18-02-2018
01  Boudry William      (2034 N) - Vanduyfhuys Daria   (1887 N)  1-0  
02  Vincent Ayla        (1722 N) - Neisingh Nils       (1659 N)  0-1  
03  Traest Alexander    (1199 N) - De Reese Elias      (1700 N)  0-1  
04  De Rycke Tyani      (1644 N) - Phlips Daan         (1361 N)  1-0  
05  Rogge Parcival      (1537 N) - Smeets Kobe         (1350 N)  1-0  
06  Naessens Wolf       (1366 N) - Sleypen Maxim       (1371 N)  0-1  
07  Ubbink Anouk        (1300 N) - Vanhoucke Kobe      (1408 N)  0-1  
08  Heymans Berwout     (1663 N) - De Fre Hannes       (1588 N)  0-1  
09  Van Aken Jelmer     (1582 N) - Van Manen Siebe     (1418 N)  1-0  
10  Bonenkamp Jasper    (1535 N) - Schoonhoven Mark    (1323 N)  1-0  
11  Vanduyfhuys Igor    (1527 N) - Deleu Ellen         (1260 N)  -  
12  Smet Lars           (1511 N) - Van Volsem Merlijn  (   0  )  1-0  
13  Condes Alexie Sheen (1194 N) - Daels Emma          (1467 N)  0-1  
14  Klein Lucas         (1450 N) - Quintens Sam        (   0  )  0-1  
15  Wilmsen Thibault    (1168 N) - D'Haenens Leon      (1435 N)  0-1  
16  Snel Kasper         (1300 N) - Deleu Leen          (1293 N)  1-0  
17  Achterberg Jonas    (1300 N) - Vanson Jolien       (1012 N)  0-1  
18  Kraaijpoel Janne    (1100 N) - Jalalijam Ashkan    (   0  )  1-0  
19  Bosman Sietse       (1100 N) - Pynket Seppe        (   0  )  0-1  
20  Vanson Lotte        ( 919 N) - Bosman Jochem       (1100 N)  0-1  
21  Schoonhoven Laura   (1100 N) - Deleu Karen         (1394 N)  0-1  
22  Pouleyn Floris      (   0  ) - Condes Adam Sean    ( 881 N)  1-0  

Ronde 6     18-02-2018
01  Neisingh Nils       (1659 N) - Boudry William      (2034 N)  -  
02  Vanduyfhuys Daria   (1887 N) - Sleypen Maxim       (1371 N)  1-0  
03  De Reese Elias      (1700 N) - De Rycke Tyani      (1644 N)  0-1  
04  Vanhoucke Kobe      (1408 N) - Rogge Parcival      (1537 N)  -  
05  Phlips Daan         (1361 N) - Vincent Ayla        (1722 N)  0-1  
06  De Fre Hannes       (1588 N) - Traest Alexander    (1199 N)  -  
07  D'Haenens Leon      (1435 N) - Van Aken Jelmer     (1582 N)  0-1  
08  Smeets Kobe         (1350 N) - Bonenkamp Jasper    (1535 N)  -  
09  Quintens Sam        (   0  ) - Smet Lars           (1511 N)  0-1  
10  Daels Emma          (1467 N) - Naessens Wolf       (1366 N)  1-0  
11  Deleu Ellen         (1260 N) - Heymans Berwout     (1663 N)  0-1  
12  Vanson Jolien       (1012 N) - Vanduyfhuys Igor    (1527 N)  0-1  
13  Klein Lucas         (1450 N) - Ubbink Anouk        (1300 N)  1-0  
14  Bosman Jochem       (1100 N) - Van Manen Siebe     (1418 N)  0-1  
15  Schoonhoven Mark    (1323 N) - Snel Kasper         (1300 N)  1-0  
16  Van Volsem Merlijn  (   0  ) - Condes Alexie Sheen (1194 N)  -  
17  Pynket Seppe        (   0  ) - Wilmsen Thibault    (1168 N)  0-1  
18  Pouleyn Floris      (   0  ) - Kraaijpoel Janne    (1100 N)  1-0  
19  Deleu Karen         (1394 N) - Deleu Leen          (1293 N)  -  
20  Vanson Lotte        ( 919 N) - Achterberg Jonas    (1300 N)  0-1  
21  Jalalijam Ashkan    (   0  ) - Bosman Sietse       (1100 N)  1-0  
22  Condes Adam Sean    ( 881 N) - Schoonhoven Laura   (1100 N)  1-0  

Ronde 7     18-02-2018
01  Boudry William      (2034 N) - De Rycke Tyani      (1644 N)  1-0  
02  Neisingh Nils       (1659 N) - Vanduyfhuys Daria   (1887 N)  -  
03  Rogge Parcival      (1537 N) - De Reese Elias      (1700 N)  -  
04  Vincent Ayla        (1722 N) - Daels Emma          (1467 N)  1-0  
05  Van Aken Jelmer     (1582 N) - Vanhoucke Kobe      (1408 N)  -  
06  Sleypen Maxim       (1371 N) - Smet Lars           (1511 N)  0-1  
07  Heymans Berwout     (1663 N) - Smeets Kobe         (1350 N)  -  
08  Vanduyfhuys Igor    (1527 N) - De Fre Hannes       (1588 N)  1-0  
09  Bonenkamp Jasper    (1535 N) - Traest Alexander    (1199 N)  1-0  
10  Wilmsen Thibault    (1168 N) - Klein Lucas         (1450 N)  0-1  
11  Phlips Daan         (1361 N) - D'Haenens Leon      (1435 N)  1-0  
12  Van Manen Siebe     (1418 N) - Schoonhoven Mark    (1323 N)  -  
13  Naessens Wolf       (1366 N) - Quintens Sam        (   0  )  1-0  
14  Ubbink Anouk        (1300 N) - Van Volsem Merlijn  (   0  )  0-1  
15  Deleu Ellen         (1260 N) - Pouleyn Floris      (   0  )  0-1  
16  Condes Alexie Sheen (1194 N) - Vanson Jolien       (1012 N)  1-0  
17  Achterberg Jonas    (1300 N) - Deleu Karen         (1394 N)  0-1  
18  Snel Kasper         (1300 N) - Bosman Jochem       (1100 N)  1-0  
19  Deleu Leen          (1293 N) - Jalalijam Ashkan    (   0  )  1-0  
20  Kraaijpoel Janne    (1100 N) - Pynket Seppe        (   0  )  0-1  
21  Bosman Sietse       (1100 N) - Condes Adam Sean    ( 881 N)  0-1  
22  Schoonhoven Laura   (1100 N) - Vanson Lotte        ( 919 N)  1-0




Eindklassement junioren en kadetten